ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Garanti’ye World Finance Dergisinden 2 Değerli Ödül!

Garanti Bankası, dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden World Finance tarafından "Türkiye’deki En İyi Özel Bankacılık" (Best Private Bank) ve "Sürdürülebilirlikte Türkiye’deki En İyi Banka" (Best Bank for Sustainability) ödüllerine layık görüldü.

Uluslararası finans sektörünün en prestijli dergilerinden World Finance’in “En İyi Özel Bankacılık Ödülü”nü; müşteri odaklı, yenilikçi ve kaliteye önem veren çalışmalarıyla Garanti Masters Özel Bankacılık kazandı. Bankacılık faaliyetlerinin her alanında sürdürülebilirliği gözeterek çevreye, topluma ve ekonomiye değer katmayı amaçlayan Garanti Bankası ayrıca, derginin bu sene Türkiye’de ilk kez verdiği “Sürdürülebilirlikte En İyi Banka Ödülü”ne layık görülen banka oldu.

World Finance 

Dünyanın önde gelen aylık ekonomi dergilerinden World Finance, 2 aylık periyodlarda Londra’da basılıyor. Dergide, küresel bankacılık, finans ve sermaye piyasaları alanında değerlendirme, yorum, yazı ve haberlere yer veriyor. Dergi, veri tabanındaki yaklaşık 40.000 aktif üyenin oylarıyla, 2007 yılından bu yana farklı kategorilerde ödül veriyor. Ödüller, finans sektöründe en iyi performansı gösteren finans kurumlarına ve bankalara veriliyor.