ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Garanti Bankası’na “The Stevie Awards”tan Müşteri Hizmetleri’nde Gümüş Madalya!

Garanti Bankası, iş dünyasındaki üstün performansları onurlandıran uluslararası üne sahip ödül programı “The Stevie Awards” tarafından, Yılın Müşteri Hizmetleri Birimi kategorisinde Gümüş Madalya’ya layık görüldü. 2002 yılından bu yana düzenlenen, bu yıl tüm dünyadan ve farklı sektörlerden 3.300’ü aşkın kuruluşun başvurduğu program, Garanti Bankası’nı önceki yıllarda da, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Finansal Servisler gibi kategorilerde ödüllendirmişti.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Uluslararası arenada en prestijli ödül programlarından biri olan The Stevie Awards tarafından, ‘Yılın Müşteri Hizmetleri Birimi’ kategorisinde Gümüş Madalya’ya layık görülmekten büyük mutluluk duyduk. Garanti Bankası olarak, müşterilerimizin memnuniyetini ve bağlılığını en yüksek seviyede tutmayı hedefleyen Müşteri Memnuniyeti Müdürlüğümüzle çok sayıda projeyi hayata geçirdik. Koşulsuz müşteri memnuniyeti kültürümüzle, müşterilerden yoğun bildirim aldığımız konular üzerinde çalışıyor, analizler yaparak şikâyetleri doğmadan önlemeye yönelik proaktif çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda, yenilik ve eğilimleri takip ederek Twitter ve Facebook gibi yeni kanallar üzerinde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aldığımız ödüller, başarımızı daha da ileriye taşımak için bizi motive ediyor. Müşteri merkezli uygulamalarımızı önümüzdeki dönemde de artırarak devam ettireceğiz.” dedi

The Stevie Awards

The Stevie Awards, iş dünyasında kazanılan başarıların ve kuruluşların topluma sağladığı katkıların ödüllendirilmesi, bunların uluslararası platformlarda duyurulması amacıyla veriliyor. 2002 yılından bu yana düzenlenen The Stevie Awards, 30’dan fazla ülkeden binlerce projenin değerlendirildiği, bu konudaki en prestijli organizasyonlardan biri konumunda. Adını Yunanca’daki ‘taçlandırma’ anlamına gelen Stevie sözcüğünden alan organizasyon, kısa sürede dünyanın en kapsamlı ve en beğenilen ödül programlarından biri haline geldi.