ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

garanti.com.tr Yine Türkiye'nin En İyi Web Sitesi!

Bu sene 11.si düzenlenen ve Türkiye'de hiçbir platforma bağlı olmayan ilk ve tek organizasyon olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde garanti.com.tr Türkiye'nin "En İyi Web Sitesi" seçildi. Büyük ödülün sahibi Garanti yarışmada ayrıca İnternet Şubesi ile En İyi İnternet Bankacılığı ödülünü de aldı. Etkinlik ve Kültür Sanat kategorisinde Miles and Smiles, www.milesandsmiles.net/dergi sitesiyle,  Garanti Emeklilik ise www.garantiemeklilik.com.tr ile Sigorta kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Altın Örümcek Web Ödülleri:
Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen, geleneksel hale gelmiş Türkiye'deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.
2002 yılından bu yana Doruknet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonunda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman jüri üyeleri her sene Türkiye'de gerçekleştirilen başarılı uygulamaları belirlemektedir. 53 kategoride verilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin birincileri, jürinin yanı sıra halkın da oylarıyla seçilmektedir.