ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

Cep Şubesi Uygulaması iPhone'da!

Garanti Bankası’nın kişiselleştirilebilen yeni özellifklerine sahip Cep Şubesi iPhone uygulaması ile finansallarınızın yönetimi cebinizde! Artık sadece işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirmekle kalmayarak, Cep Şubesi uygulamasını gelir/gider yönetiminize yardımcı olan yepyeni bir platform olarak da kullanabilirsiniz. Üstelik Cep Şubesi uygulamasından gerçekleştirilen işlemler ücretsiz!* Uygulamayı hemen indirmek için tıklayın.

Garanti İnternet Şubesi’nde bulunan kişisel finans yönetimi araçları ile zenginleşen Cep Şubesi uygulaması, sunduğu yeniliklerle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni uygulama üzerinden;

  • Varlık ve borçlarınızı sorgulayabilir,
  • Geçmişten bugüne varlıklarınızın gelişimini görebilir,
  • Gelir ve giderlerinizi takip edebilir,
  • Takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarınızı görüntüleyebilir,
  • Nakit akışınızda, geçmiş ve gelecekteki finansal hareketleri izleyebilir,
  • Hesap ve kartlarınızın hareket ve detaylarını görüntüleyebilir,
  • Para transferi, fatura, şans oyunları ve kredi kartı borç ödemesi, gsm tl yüklemesi, altın ve döviz alış/satış işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Şubesi’ni kullanmak için İnternet/Cep Şubesi şifrenizin olması yeterli. Eğer şifreniz yoksa kredi kartı veya Paracard numaranız ile şifrenizi anında alabilirsiniz.

 

* Cep Şubesi'nde hisse senedi, nakit avans ve Geç EFT işlemlerinize uygulanacak komisyon oranı İnternet Şubesi ile aynıdır.  Kurum anlaşmasına bağlı olarak şans oyunlarında ve karttan fatura ödeme işlemlerinde ücret alınabilir. Cep Şubesi uygulamaları ve wap.garanti.com.tr'ye bağlantı servis sağlayıcı operatörünüzün tarifesi üzerinden ücretlendirilir.