Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti İnternet Şubesi üst üste 3. kez Lovemark seçildi!

Digital Age dergisinin Ipsos KMG ile gerçekleştirdiği "Türkiye'nin Dijital Lovemark'ları 2012 araştırmasına göre bu yıl da Türkiye'nin en sevilen İnternet Şubesi "Garanti İnternet Şubesi" seçildi.

Genel Müdür Yardımcımız Didem Dinçer Başer ödül ile ilgili olarak yaptığı açıklamada

"Lovemark’lar tüketicilerin tutku ile bağlandıkları markalar... Garanti İnternet Şubesi’nin de müşterilerin hayatlarının bir parçası haline gelmesi ve lovemark  seçilmesinde etken olduğunu düşündüğümüz, öne çıkan özelliklerini hız ve kolaylık, kontrolün kullanıcıda olması ve kişiselleştirilebilmesi, kişisel bütçe yönetimini kolaylaştıran araçlar ve anında müşteri temsilcisine ulaşıp danışmalık hizmeti alınabilmesi olarak sıralayabiliriz.

Aktif kullanıcı sayımız 2.2 milyonun üzerinde, finansal işlemlerdeki pazar payımız ise %30’a yakın. Bu sene Global Finance ödüllerinde 9. kez “Türkiye’nin En İyi İnternet Şubesi”seçilmesinin yanı sıra Avrupa’nın “En İyi Mevduat, Kredi ve Yatırım Seçeneği Sunan İnternet Bankası” ve “En İyi Bütünleşik Bireysel Site” ödüllerini kazanan Garanti İnternet Şubesi’nin; ödülün verildiği her yıl Türkiye’nin en sevilen dijital markası seçilmesi bizim için çok gurur verici. Senelerdir yaptığımız teknoloji yatırımlarının, insan odaklı ürün yönetimi ve pazarlama çalışmalarımızın internet bankacılığı kullanıcıları tarafından takdir edilmesi bizi çok mutlu ediyor." dedi.

Ipsos'un gerçekleştirdiği araştırmaya göre İnternet Bankacılığı işlemleri yapanlar ağırlıklı olarak erkek, 25-44 yaş grubu ve yoğun olarak İnternet kullanan bireylerden oluşuyor.