ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Western Union Garanti şubelerine ve Paramatiklere taşındı

Artık, tüm Paramatikler aracılığıyla, Western Union’ın yurtdışındaki 386.000’in üzerindeki acentesine para gönderebilir, Western Union aracılığıyla yurtdışından gelen havalelerinizi Paramatiklerde doğrudan hesabınıza geçirebilirsiniz. Ayrıca Internet Şubesi, şube veya Paramatiklerden yaptığınız tüm işlemleri Paramatiklerden izleyebilirsiniz.
Ayrıca, Garanti’nin tüm yurtiçi şubelerinden Garanti müşterisi olmanıza gerek olmadan, Western Union aracılığıyla yurtdışına kolayca  para gönderebilir, yurtdışından para alabilirsiniz.
Özellikler:
Paramatikler:
Paramatiklerde Western Union işlemleri, Ana Menü’de Para Transferi adımından gerçekleştirilebilir.
Paramatiklerden  gerçekleştirebilecek Western Union işlemleri:
-Kayıtlı Para Gönderme
-Kayıtlı Qucik Pay
-Para Alma
-Transferlerim’dir. 
İnternet Şubesi ve şubelerimizde gişelerden yapılan Western Union ile para gönderme işlemlerinin yapılma aşamasında kaydedilmesi durumunda Paramatiklerde bu kayıtlı işlemler gerçekleştirilebilir ve Paramatiklerde Kayıtlı Para Gönderim ve Kayıtlı Quick Pay adımlarında görüntülenebilir.
Para alım işlemleri ise her durumda Paramatiklerden gerçekleştirilebilir.
Transferlerim adımında müşteriye ait İnternet Şubesi, Şube ve Paramatik kanallarından yapılan tüm işlemler izlenebilir ve Para Gönderim işlemlerine ilişkin 'Geri Ödeme' yapılabilir.
Şubeler:

  • Bankamız müşterisi olan- olmayan Türk ve yabancı uyruklu herkes tüm Garanti şubelerinden Western Union aracılığıyla Para gönderme, Para alma, Quick Pay işlemlerini gerçekleştirebilir.
  • Müşterilerimiz şubelerimizde sözlü olarak verecekleri bilgilerle işlemlerini form doldurmadan, zahmetsizce gerçekleştirebilir.
  • Garanti müşterileri istedikleri takdirde herhangi bir döviz cinsindeki vadesiz mevduat hesaplarını kullanarak Western Union işlemi yapabilir. (Altın hesabı hariç)

Western Union işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.