ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

8 Aralık saat 14:00'te Facebook Garanti Bankası sayfasında "Canlı Yayında Her Yönüyle : 2012 Türkiye Ekonomisi ve KOBİ'ler" konuşuluyor!

Garanti, Facebook'ta KOBİ'lere “Melek Yatırımcılık”ın ardından şimdi de “2012'de Ekonomideki Beklentiler ve KOBİ'lere Etkileri”ni anlatıyor!

“2012'de Ekonomideki Beklentiler ve KOBİ'lere Etkileri” hakkında bilgi vermek amacıyla, “Garanti Yatırım Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Kaya” Facebook Garanti sayfasında canlı yayın konuğumuz oluyor. 2012 yılına girerken KOBİ'lerin ekonomi ile ilgili merak ettiği konuların konuşulacağı söyleşide Mahmut Kaya canlı yayında sorularınızı cevaplayacak.

KOBİ'lere danışmanlık misyonumuzun bir parçası olan facebook sohbetlerinde daha önce konuştuğumuz Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Melek Yatırımcılık'tan sonra, Garanti'nin dünyanın en beğenilen finans kuruluşu sayfası konumundaki Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek sohbetimizi dinlemek üzere 8 Aralık saat 14:00'da tüm KOBİ'lerimizi  sayfamıza bekliyoruz.

Daha önce gerçekleştirilen canlı yayınlarımızın videolarını izlemek için tıklayın