Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti Bankası, Euromoney tarafından, 10. kez Türkiye'nin En İyi Bankası seçildi.

Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Euromoney tarafından, uzman bankacı ve analistlerin objektif görüşleriyle yapılan değerlendirmede, 10. kez Türkiye'nin En İyi Bankası seçildi. Böylece Garanti, dünya finans çevrelerinin her yıl merakla beklediği ödüle en çok layık görülen Türk şirketi oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, "Başarımız, yurtiçi ve yurtdışında yapılan bağımsız değerlendirmeler sonucunda tescilleniyor. Garanti Bankası olarak, her sene Türkiye'den sadece bir bankaya verilen bu ödüle 10. kez layık görülüyoruz. Bu bizim için çok değerli. Bu doğrultuda, ‘Avrupa'nın en iyi bankası olma' vizyonumuza biraz daha yaklaşıyoruz. Sadece yatırımcıların ilgisini değil, uluslararası finans basını tarafından kanıtlanan bu başarımızı da müşterilerimize ve çalışanlarımıza borçluyuz. Garanti Bankası olarak, hizmet kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarmaya ve müşterilerimiz için en iyi imkanları sağlamaya devam edeceğiz." dedi. Garanti, aynı dergi tarafından, geçtiğimiz Mayıs ayında da üst üste 2. kez Orta ve Doğu
Avrupa'nın En İyi Yönetilen Şirketi seçilmişti.

Euromoney

Dünyanın önde gelen aylık ekonomi dergilerinden Euromoney, küresel bankacılık, finans ve sermaye piyasaları alanında değerlendirme, yorum, yazı ve haberlere yer veriyor. Derginin her yıl verdiği ödüller, özel bankacılık ürünlerinde en iyi performansı gösteren finans kurumlarına ve bankalara veriliyor. Kazananlar, önemli ekonomi gazetecileri, uzman bankacılar, müşteriler ve bağımsız analistlerin de görüşleri alınarak belirleniyor.