Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti Bankası, "Contact Center World"ün düzenlediği yarışmanın en büyük ödülü Best Contact Center kategorisinde, altın madalya kazandı.

Garanti Bankası, dünya çapında çağrı merkezi endüstrisinin en prestijli kuruluşu "Contact Center World"ün düzenlediği yarışmanın en büyük ödülü Best Contact Center kategorisinde, altın madalya kazandı. Garanti, birincilik ödülüne, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nin en iyilerinin belirlendiği yarışmada değerlendirilen 1.200'den fazla şirketin çağrı merkezi arasında layık görüldü. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nin en iyilerinin belirlendiği yarışmada Garanti, değerlendirilen 1.200'den fazla şirketin çağrı merkezi arasında birincilik ödülüne layık görüldü.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, "Uluslararası platformda, büyük ölçekli merkezler arasında en başarılı çağrı merkezi seçilmekten gurur duyuyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeniliklerin, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin ve ürünlerimizdeki çeşitliliğin dünya çapında tescillenmesi, bizim için çok önemli. Garanti olarak, yarışmanın sadece ana kategorisine aday olduk ve altın madalya kazandık. Açık ve net başarımızı, müşterilerimize en iyi imkanları sunarak ve finansal çağrı merkezleri sıralamasındaki yerimizi koruyarak sürdüreceğiz." dedi.