Önemli Gelişmeler

12 Dev Adam 12 Dev Adam

Garanti, 16. Dünya Basketbol Şampiyonası’nda 12 Dev Adam’ın yanında!..

Garanti Bankası olarak, A Milli Erkek Basketbol Takımı “12 Dev Adam”a 10 yıldır kesintisiz verdiğimiz desteği, 28 Ağustos’ta başlayacak 16. Dünya Basketbol Şampiyonası’nda da devam ettiriyoruz. Bu kapsamda, Türk spor tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olan ve Türkiye’nin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan Dünya Basketbol Şampiyonası’nın da ana sponsorları arasında yer alıyoruz.

Basketbola desteğimizi, sadece milli takımlarla sınırlı tutmuyoruz. Basketbolun gelişiminin tabana yayılmakla mümkün olacağı inancıyla, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği 12 Dev Adam Basketbol Okulları’nın (12 DABO) 2002 yılından bu yana sponsorluğunu üstleniyoruz.

16. Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırladığımız kapsamlı bir reklam ve tanıtım kampanyasıyla, A Milli Takım’ın yanında olmaya devam edeceğiz. Reklamlarda, “12 Dev Adam” konseptiyle, basketbolun coşkusunu tüm Türkiye’ye yaşatmayı ve Millilerimize desteği en üst seviyeye çıkarmayı amaçladık. Aynı zamanda, basketbolun geleceğine yatırım yapılmasının önemini gündeme getirmek hedefiyle, 12 DABO’da yetişen genç basketbolculara da dikkat çekmeyi istedik.

Filmde, 12 Dev Adam’ın ve gelecekte onların yerini almaya hazırlanan DABO öğrencilerinin hedefine de hepimizin gönlünde yatan Dünya Şampiyonluğu’nu koyduk.

2 gün süren çekimlerde, A Milli Takım kadrosu ve geleceğin yıldız basketbolcuları mükemmel bir uyum gösterdi. Ortaya herkesin tebessümle izleyeceğini umduğumuz bir rekabet hikayesi çıktı. Bu kapsamda hazırlanan ilk reklam filmimiz, 30 Temmuz Cuma akşamından itibaren yayınlanmaya başladı.

Ayrıca, İstanbul ve Ankara’da düzenleyeceğimiz etkinliklerle, basketbolun heyecanını sokaklara taşıyacak, basketbolseverlere eğlenceli dakikalar yaşatacağız.

Basketbolun coşkusunda buluşmak dileğiyle...

12 Dev Adam'ın yeni reklam filmini izlemek için tıklayın.