Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti Bankası, bankacılık ve sermaye piyasaları konusunda dünyanın önemli otoritelerinden Euromoney dergisi tarafından, üst üste ikinci kez "özel bankacılık" alanında Türkiye'de faaliyet gösteren en iyi yerel banka (Best Local Bank of Turkey) seçildi.

Euromoney'nin araştırması sonucunda, özel bankacılık alanındaki mükemmellik standartlarını belirleyen kuruluşlara verilen ödüller, 18 Şubat'ta Londra'da gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

Konuyla ilgili bir bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, "Garanti Masters Özel Bankacılık, kişiselleştirilmiş yenilikçi yatırım ürün ve hizmetleriyle, Türkiye'de özel bankacılık alanında farklılık yaratmaya devam ediyor. Başarımızın arkasında, her zaman olduğu gibi müşteri odaklılık, inovasyon ve kaliteye olan güçlü inancımız var. Müşterilerimizin farklı risk algılarına göre farklı ürünler sunuyoruz. Geniş iştirak yapımız da ürün çeşitliliğimize önemli katkı sağlıyor. Garanti Masters Özel Bankacılık piyasadaki en geniş ürün yelpazesine sahip özel bankacılık markası. Euromoney'den üst üste ikinci kez aldığımız bu ödül, Garanti Masters Özel Bankacılık'ın uluslararası platformda da sahip olduğu güçlü marka algısını bir kez daha kanıtlıyor." dedi.

Euromoney

Dünyanın önde gelen aylık ekonomi dergilerinden Euromoney, küresel bankacılık, finans ve sermaye piyasaları alanında değerlendirme, yorum, yazı ve haberlere yer veriyor. Derginin her yıl verdiği ödüller, özel bankacılık ürünlerinde en iyi performansı gösteren finans kurumlarına ve bankalara veriliyor. Kazananlar, önemli ekonomi gazetecileri, uzman bankacılar, müşteriler ve bağımsız analistlerin de görüşleri alınarak belirleniyor.

Garanti Masters Özel Bankacılık

Garanti Masters Özel Bankacılık, Garanti Bankası'nın üst gelir grubu müşterilerine İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana ve Antalya'daki toplam 12 şubesinde, müşterilerinin finansal hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak ihtiyaç ve beklentilerine uygun yatırım ürünleri ve finansal çözümler ile özel bankacılık hizmeti sunuyor. Eğitim ve deneyimleriyle finans piyasaları konusunda uzman Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticileri, müşterilerinin yatırım stratejilerini, değişen verilere göre sürekli izleyerek, ulusal ve uluslararası mali piyasalardaki gelişmeleri ve piyasa verilerini değerlendirirken, en uygun yatırımı a abilmeleri i in ürün ve hizmetler sunuyor.

8 Şubat 2010