ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

E-trader ile işlemlerinizi hızla yapın, daha çok kazanın.

Garanti e-Trader iPhone uygulaması; iPhone üzerinde Hisse Senedi ve VOB dahil çeşitli piyasaları izleyebileceğiniz, Hisse Senedi ve VOB kontratı alım-satım işlemi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama, Yatırım dışında Cep Şubesi, CepBank, En Yakın Şube/ATM, Yatırım Danışmanı gibi günlük hayatı kolaylaştıran Garanti servislerine de erişim sağlıyor.

e-Trader iPhone uygulaması Apple Store üzerinden indirilebilir.

e-Trader iPhone uygulaması üzerinden yapılan alım satım işlemleri işlem ücretleri İnternet Şubesi işlem ücretleri ile aynı işlem komisyonları ve yapısı ile çalışmaktadır. Alım/Satım işlemi yapabilmek için Garanti'den hisse senedi ve/veya VOB sözleşmeniz olması gereklidir. Uygulama üzerinden al-sat işlemi ve portföy görüntüleme işlemleri için uygulama içinde açılan Cep Şubesi'ne giriş yapmak yeterli olur.

Garanti e-Trader iPhone uygulaması ile hiçbir ek ücret ödemeden, Hisse Senedi Yüzeysel verilerini izleyebilir, hisse senedi araması yapabilir, kur bilgilerine ve piyasa haberlerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.

e-Trader iPhone uygulaması ile;

 • İşlem yapma: Hisse Senedi ile ilgili olarak; al/sat emri, emir bölme, emir düzeltme, emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir.
  VOB kontratları ile ilgili olarak; al/sat emri,emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir.
 • Veri İzleme: Anlık seans izleme, kurlar, piyasalar izlenebilir.
 • Kolay İşlem Yapabilme: İster Hisse ve VOB detay sayfalarından, ister Porföyüm menüsü üzerinden fiyat bilgisi de görülerek alım satım işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Hatırlatıcılar: İstenilen bir sembol tanımlanan değere ulaştığında kullanıcıya anında bildirim (push notification) altyapısı ile haber verilmesi sağlanabilir.   
 • Derinlik ve Aracı Kurum Bilgileri: Uygun hizmet paketi sahibi olunduğunda, Hisse senetleri ve VOB kontratları için derinlik ve aracı kurum bilgilerine ulaşılabilir.
 • Portföy İzleme: Garanti müşterileri login olup, hisse anlık portföy ve günlük emirlerini takip edebilir, hisse senedi alış satış işlemi gerçekleştirebilirler. VOB teminat ve günlük emirlerini görüntüleyip, al-sat işlemi gerçekleştirebilirler.
 • Haberler: Türk ve uluslararası haber ajanslarından ve Matriks haber merkezinin hazırladığı derleme haberler gerçek zamanlı olarak görülür, Garanti'den Günün Yorumu izlenebilir.
 • Döviz Çevirici: Pariteler menüsünde bulunan hesap makinesı ile en güncel kur bilgilerine ulaşılabilir.
  Kişisel Sayfa Oluşturma: Takip edilmek istenen tüm enstrümanları Sayfam'a eklenip, detay bilgilerine kısa yoldan ulaşılabilir.

Yatırım fonksiyonlarının yanı sıra;

 • CepBank Para Gönderme: Garanti CepBank servisine uygulama üzerinden kısa yolla ulaşılabilir, herhangi bir yerden herhangi bir anda, istenilen (Garanti müşterisi olmasa bile) kişinin cep telefonuna güvenli bir şekilde anında para gönderilebilir.
 • Cep Şubesi: Uygulamanın içerisinden Garanti Cep Şubesi'ne erişim sağlanmıştır.
 • En Yakın Şube ve ATM: Bulunulan konuma en yakın şube ve ATM listesini harita üzerinden görüntülenip, detaylı adres ve iletişim bilgilerine ulaşılabilir.
 • Yatırım Danışmanı: Alo Garanti Yatırım Ekibini aranabilir, hisse senedi ve VOB işlemlerini gerçekleştirilebilir.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

(Uygulamayı indirebilmek için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olması gerekmektedir.)

e-Trader iPhone uygulamasının indirilmesi ve kullanımı ile ilgili her türlü sorunuz için tıklayın.