ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

E-trader ile işlemlerinizi hızla yapın, daha çok kazanın.

Garanti e-Trader; Hisse Senedi ve VOB piyasalarını izleyebileceğiniz, Hisse Senedi ve VOB kontratı alım-satım işlemi yapabileceğiniz bir uygulamadır.

e-Trader veri izleme ekranı Java uygulaması yüklü olan tüm bilgisayarlarda çalışmaktadır. Alım/Satım işlemi yapılan uygulama ise Windows işletim sistemi olan bilgisayarlarda çalışmaktadır.

e-Trader üzerinden yapılan alım satım işlemleri işlem ücretleri İnternet Şubesi işlem ücretleri ile aynı işlem komisyonları ve yapısı ile çalışmaktadır. Alım/Satım işlemi yapabilmeniz için Garanti Bankası’ndan hisse senedi ve/veya VOB sözleşmeniz olmanız gerekmektedir.

Garanti e-Trader uygulaması ile hiçbir ek ücret ödemeden, Hisse Senedi Yüzeysel verilerini izleyebilir, geçmiş veriler üzerinden istenen hisse senetleri için teknik analiz yapabilir, dünya endeksleri, kur bilgilerine ve piyasa haberlerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Buna ek olarak, İMKB Hisse Derinlikli hizmetiyle Hisse Senetleri için derinlik ve aracı kurum bilgisine erişim sağlayabilirsiniz. VOB Yüzeysel hizmetiyle ise VOB kontrat fiyatlarını da anlık olarak takip edilebilirsiniz. VOB Kapsamlı Hizmeti sayesinde de VOB Kontratlarınız için derinlik bilgisine ulaşılabilirsiniz.

e-Trader uygulaması ile;

 • İşlem yapma: Hisse Senedi ile ilgili olarak; al/sat emri, zincir al/sat emri, emir bölme, emir düzeltme, emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir. VOB konratları ile ilgili olarak; al/sat emri,emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir.
 • Veri İzleme: Anlık seans izleme, kurlar, piyasalar, haberler, analiz verileri tek bir ekrandan izlenebilir.
 • Bağımsız İşlem: Veri izleme ve alım-satım işlemi yaparken internet şubesinin açık olmasına gerek yoktur. e-Trader’ın işlem yapmadığınızda otomatik olarak kapanacağı süreyi İnternet Şubesi üzerinden e-Trader menüsündeki Zaman Aşımı Ayarı adımından ayarlayabilirsiniz.
 • Kişiselleştirme: Veri izleme ekranında istenilen verilerin gelmesi ayarlanabilir, sayfa dizaynı kullanıcı bazında farklı kayıt edilip saklanabilir.
 • Kolay İşlem Yapabilme: İster veri izleme ekranı üzerinden, ister portföy üzerinden fiyat bilgisi de görülerek alım satım işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Hızlı Al-Sat: Fiyat bilgisi görülerek seçilen sembol için sadece adet bilgisi girilerek Al-Sat işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Alarmlar: İstenilen bir sembol tanımlanan değere ulaştığında kullanıcıya anında haber verilmesi sağlanabilir.
 • Derinlik ve Aracı Kurum Bilgileri: Uygun hizmet paketi sahibi olunduğunda, Hisse senetleri ve Vob kontratları için derinlik ve aracı kurum bilgilerine ulaşılabilir.
 • VOB Kontrat Fiyat İzleme: Herhangi bir VOB hizmet paketi sahibi olunduğunda, anlık VOB kontrat fiyatlarına ulaşılabilir.
 • Portföy İzleme: Sahip olunan hisse senetleri için anlık ve geçmişe dönük olarak fiyat ve adet bilgilerine ulaşabilir, verilen emirlerin detayları görüntülenebilir, ayrıca aynı ekran üzerinden anında al-sat işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Teknik Analiz Yapabilme: İstenilen bir hisse senedi veya VOB kontratı için geçmiş fiyatlar izlenebilir. Seçilen sembol için teknik analiz ve iki farklı sembol seçildiğinde karşılaştırma yapılabilir.

e-Trader kurulumu ve kullanımı ile ilgili her türlü sorunuz için tıklayın.