Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

www.garantimortgage.com 2. kez aynı ödüle layık görüldü

Mortgage Uzmanı Garanti'nin internet sitesi www.garantimortgage.com, İnteraktif Medya Konseyi tarafından verilen “Interactive Media Awards” kapsamında, “Finansal Servisler” kategorisinde, “Üstün Başarı Ödülü'nü (The Outstanding Achievement Award)” aldı. Kendi kategorisindeki 177 başvuru arasından  seçilen www.garantimortgage.com, aynı ödülü ikinci kez kazanmış oldu. Böylece Garanti Mortgage'ın web sitesi de kurulduğu günden bu yana toplam 7 ödüle layık görülmüş oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Mortgage Genel Müdür Yardımcısı  Umur Güven, “Türkiye'nin ilk banka destekli mortgage web sitesini hayata geçirdik. İnternet sitemiz, kurulduğundan bu yana 7 kez uluslararası platformda ödüle layık görüldü.Web sitemizi daha kullanışlı hale getirebilmek için sürekli arayış içerisindeyiz. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tespit ederek, sitemizi zenginleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Bedel iadesini talebe dönüştürmek ne demektir?

    Halka arz tavan fiyatı ile açıklanacak fiyat arasındaki farktan kaynaklanacak iade bedelinin de talebe dönüştürülmesidir. Detaylı bilgi