Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Euromoney, Garanti'yi bir kez daha "Nakit Yönetiminde Türkiye'nin En İyi Bankası" seçti.

Garanti Bankası, finans dünyasının en prestijli yayınlarından Euromoney dergisi tarafından bu yıl 10.’cusu düzenlenen “2010 Nakit Yönetimi” anketinde, bir kez daha “Nakit Yönetiminde Türkiye’nin En İyi Bankası” seçildi. Ödül kapsamında dereceye giren bankalar, farklı sektörlerden şirketlerin katılımıyla gerçekleştirilen geniş kapsamlı bir anket çalışması sonucunda belirlendi.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen, “Bu seçim, müşterilerimizin oylarıyla belirlenmesi nedeniyle bizim için büyük öneme sahip. Müşterilerimizin tahsilat ve ödemelerinden oluşan nakit akışının verimliliğini arttırıcı projeler geliştirmek amacıyla onbeş sene önce kurduğumuz bu birim, bugün kullanılan pek çok ürün ve hizmetin tasarımı ve uygulanmasında sektöre öncülük etti. Teknoloji alanındaki liderliğimizi bankacılık bilgi ve tecrübemizle birleştirerek oluşturduğumuz birikimin müşterilerimizden takdir görmesinden dolayı çok memnunuz. Bize, bu projeleri tasarlayıp hayata geçirme fırsatını veren tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Bedel iadesini talebe dönüştürmek ne demektir?

    Halka arz tavan fiyatı ile açıklanacak fiyat arasındaki farktan kaynaklanacak iade bedelinin de talebe dönüştürülmesidir. Detaylı bilgi