Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti Masters'a, The Banker ve PWM'den  "En İyi Özel Banka" Ödülü

Garanti Masters Özel Bankacılık; Financial Times grubunun dergileri The Banker ve PWM (Professional Wealth Management) tarafından, "2010 Global Özel Bankacılık Ödülleri" kapsamında, Türkiye'de En İyi Özel Bankacılık (Best Private Bank in Turkey) ödülünü aldı. Özel bankacılık alanında varlık yönetimindeki mükemmellik standartlarını belirleyen kuruluşlara verilen ödüle, ilk defa Türkiye'den bir banka layık görüldü. Garanti Masters ödülünü, 28 Ekim'de Cenevre'de gerçekleştirilen törenle aldı.

The Banker ve PWM tarafından ilki geçen yıl düzenlenen ödülün adayları; sürdürülebilir, uzun vadeli kârlılıkları ve varlıklı müşterilere verdikleri güvenilir tavsiyelerine göre değerlendirildi. Kuruluşlar ayrıca geliştirdikleri iş modeliyle, finansal kriz sonrası ortama uyum sağlama kabiliyetleriyle de değerlendirmeye alındı. Bu süreçte, müşterilere verilen hizmet kalitesini artırıcı yenilikler, müşteri ilişkileri ve servis bütünlüğü gözden geçirildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, "Düşen faiz ortamı, özellikle bilinçli yatırımcıların alternatif yatırım ürünlerine ilgisini artırırken, uzman, deneyimli kurum ve kişilerden finansal danışmanlık hizmetleri alma ihtiyacını da artırdı. Garanti Masters Özel Bankacılık da, uzmanlığı ve yenilikçiliğiyle, Türkiye'de özel bankacılık alanına farklı bir boyut getiriyor. Başarımızın arkasında, her zaman olduğu gibi müşteri odaklılık, yenilikçilik ve kaliteye, güçlü insan kaynağımıza olan inancımız bulunuyor. Garanti Masters Özel Bankacılık olarak sadece gerçek kişilerin 4.7 milyar dolarlık varlığını yönetiyoruz. Varlık yönetimindeki mükemmellik kriterlerine uygun olarak, The Banker ve PWM tarafından Türkiye'de bu ödülü alan ilk banka olmak bizi çok gururlandırdı. Garanti Masters'ın uluslararası platformda da sahip olduğu güçlü marka algısı, bir kez daha gözler önüne serildi." dedi.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Bedel iadesini talebe dönüştürmek ne demektir?

    Halka arz tavan fiyatı ile açıklanacak fiyat arasındaki farktan kaynaklanacak iade bedelinin de talebe dönüştürülmesidir. Detaylı bilgi