Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti, kadın girişimcilere yönelik çalışmalarıyla, Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ödülünü aldı.

Garanti Bankası, kadın girişimcilere yönelik yürüttüğü projelerle, “2010 Avrupa Mükemmellik Ödülleri” (European Excellence Awards) kapsamında “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” ödülüne layık görüldü. Ödüller, geçtiğimiz gün Prag’da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Garanti, toplam 1.450 firmanın katıldığı  Avrupa Mükemmellik Ödülleri kapsamında, “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisindeki büyük ödüle, finale kalan Avon, TNT, Vodafone ve GlaxoSmithKline’ın arasından seçilerek layık görüldü.

Ödülle ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, “Garanti, kadın girişimcilere özel ürün ve hizmetler sunmaya başlayan ilk özel Türk bankasıdır. Kadın Girişimci Destek Paketi’mizle 10.500 kadın girişimciye toplam 310 milyon TL tutarında finansman sağladık. Bugüne kadar 10 ilde 2.000’i aşkın kadın girişimciyle bir araya geldiğimiz Kadın Girişimci Buluşmaları sayesinde, kişisel gelişimlerini destekliyoruz. 2011’de 5.’sini düzenleyeceğimiz ve 15 Aralık Aralık 2010’da başvuru süreci başlayacak Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’yla onları cesaretlendiriyoruz. Garantikadingirisimci.com portalımızla, tüm kadın girişimcileri aynı platformda buluşturmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların uluslararası platformda takdirle karşılanması ve ödüle layık görülmesi, bizi son derece mutlu ediyor. Ekonomide daha da fazla yer almasını arzu ettiğimiz kadın girişimcilere desteğimiz artarak sürecek.” dedi.

European Excellence Awards (Avrupa Mükemmellik Ödülleri)

Projeleri, uluslararası ölçekte mesleki başarı kritelerine göre değerlendirerek, kategorisinde en çarpıcı ve başarılı proje sahibine veriliyor. Avrupa Mükemmellik Ödülleri, katılımcıları mesleğin önde gelen isimleriyle bir araya getirerek, mükemmel bir iletişim ağı oluşturma fırsatını sunuyor. Avrupa genelinde verilen ödülleri, alanında en çarpıcı ve örnek gösterilebilecek çalışmalar yapan firmalar alıyor.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Bedel iadesini talebe dönüştürmek ne demektir?

    Halka arz tavan fiyatı ile açıklanacak fiyat arasındaki farktan kaynaklanacak iade bedelinin de talebe dönüştürülmesidir. Detaylı bilgi