ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu!

Garanti Bankası ve Ekonomist Dergisinin işbirliğinde, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİDER) katkılarıyla bu yıl 3. kez düzenlenen "Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nın ödül töreni 16 Nisan 2009 tarihinde Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun da katılımıyla gereçekleştirildi.

Ülkemizdeki kadınların ticari ve sosyal "girişimci ruhunu" ortaya çıkartarak, Türkiye'deki kadın girişimci sayısının gelişmiş ülkelerin seviyesine yükselmesi amacıyla bu sene üçüncü kez düzenlenen yarışmaya katılan tüm adaylara, gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

2009 Yılı 'Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması' sonuçları

Türkiye'nin Kadın Girişimcisi" kategorisi :

1. Ebru Çerezci - Hiref Tasarım Dış Tic. Ltd. Şti. 20.000 TL bonus yüklü Aynalı Bonus Card, Garanti Emeklilik'ten 2.500 TL tutarında Kobi BES Emeklilik Planı başlangıç kapitali ve bir yıl boyunca Ekonomist,Capital ve Elele Dergileri aboneliği kazandı.

2. Şebnem Karasu - Steamlab Sterilizasyon Gıda San. Ltd. Şti.
15.000 TL bonus yüklü Aynalı Bonus Card ve Garanti Emeklilik'ten 1.500 TL tutarında Kobi BES Emeklilik Planı başlangıç kapitali ve bir yıl boyunca Ekonomist,Capital ve Elele Dergileri aboneliği kazandı.

3. Aytül Kaya - Demkay Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya Gıda Teks. Nakliye ve Medikal San. Tic. Ltd. Şti.

10.000 TL bonus yüklü Aynalı Bonus Card ve Garanti Emeklilik'ten 1.000 TL tutarında Kobi BES Emeklilik Planı başlangıç kapitali ve bir yıl boyunca Ekonomist,Capital ve Elele Dergileri aboneliği kazandı.

"Türkiye'nin Kadın Sosyal Girişimcisi" kategorisi :

Berin Yıldız - Özel Kapadokya Müzesi

5.000 TL bonus yüklü Aynalı Bonus Card ve Garanti Emeklilik'ten 500 TL tutarında Kobi BES Emeklilik Planı başlangıç kapitali ve bir yıl boyunca Ekonomist,Capital ve Elele Dergileri aboneliği kazandı.

Ekonomide aktif rol üstlenen kadın girişimcilerimizi bir araya getiren; destek paketimiz, etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz ve de soru ve görüşlerinizle katılımcı olabileceğiz Girişimci Forumu ile yeni buluşma noktamız: www.garantikadingirisimci.com