Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti'ye World Finance dergisinden 2 ödül...

Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden World Finance'ın okuyucuları, Garanti Bankası'nı "Türkiye'nin En İyi Banka Grubu", Garanti Masters Özel Bankacılık'ı ise "Türkiye'de En İyi Özel Bankacılık Hizmeti" veren kurum seçti. Birinciler, derginin www.worldfinance.com veritabanındaki 40.000 aktif üye tarafından, bankaların belirli kategorilerde oylanmasıyla belirlendi. Garanti Bankası, "müşteri ilişkileri optimizasyonu", "innovatif kültürü ve esnekliği", "rekabette ve sektörde liderliği", "coğrafi yaygınlığı", "kendisini geliştirmesi", "ürün çeşitliliği" ve "medyada olumlu yer alması" kriterlerine göre değerlendirilerek ödüle layık görüldü.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, yaptığı açıklamada, "Bankacılıkta attığımız sağlam adımların, dünya çapında farkındalık yaratarak ödüllendirilmesi, hem Garanti hem de Türk bankacılık sektörü adına son derece mutluluk verici. Müşteri odaklılık, inovasyon ve kaliteye olan güçlü inancımızı içeren sürdürülebilir bankacılık anlayışımız, her zaman takdir gören bir kurum olmamızı sağlıyor. Garanti Masters Özel Bankacılık'ın kısa bir süre önce Euromoney aldığı ödülden sonra World Finance dergisi tarafından da ödüle layık görülmesi, özel bankacılık faaliyetlerimizin uluslarasarası düzeyde kalitesini kanıtlıyor, dünyadaki ekonomik dalgalanmaya rağmen Garanti olarak ne kadar değerli işler yaptığımızı gösteriyor." dedi.

World Finance

Dünyanın önde gelen aylık ekonomi dergilerinden World Finance, 2 aylık periyotlarda Londra'da basılıyor. Dergide, küresel bankacılık, finans ve sermaye piyasaları alanında değerlendirme, yorum, yazı ve haberlere yer veriyor. Derginin 2007 yılından bu yana verdiği ödüller, finans sektöründe en iyi performansı gösteren finans kurumlarına ve bankalara veriliyor.

Garanti Masters Özel Bankacılık
Garanti Masters Özel Bankacılık, Garanti Bankası'nın üst gelir grubu müşterilerine İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana ve Antalya'daki toplam 11 şubesinde, müşterilerinin finansal hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak ihtiyaç ve beklentilerine uygun yatırım ürünleri ve finansal çözümler ile özel bankacılık hizmeti sunuyor. Eğitim ve deneyimleriyle finans piyasaları konusunda uzman Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticileri, müşterilerinin yatırım stratejilerini, değişen verilere göre sürekli izleyerek, ulusal ve uluslararası mali piyasalardaki gelişmeleri ve piyasa verilerini değerlendirirken, en uygun yatırımı yapabilmeleri için ürün ve hizmetler sunuyor.

10 Mayıs 2009