ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Türkiye'nin ilk finansal Internet Explorer 8 uygulamaları Garanti'den!

Garanti, Windows Internet Explorer 8'in internet kullanımını daha hızlı ve kolay hale getiren Hızlandırıcılar (Accelerators) ve Web Dilimleri (Web Slices) özellikleri için geliştirdiği garanti.com.tr'de ara ve Garanti Web Dilimi ile Türkiye'nin ilk finansal Internet Explorer 8 uygulamalarını internet kullanıcılarına sunuyor.

garanti.com.tr'de ara hızlandırıcısını yükleyen Internet Explorer 8 kullanıcıları, web sitelerinde ilgilendikleri bir içeriği garanti.com.tr'de arayabilirler. Arama sonuçlarına tıklayarak, garanti.com.tr'deki ilgili sayfaya yönlendirilen kullanıcılar, aradıkları içeriğe ait  tüm detaylara ulaşabilmektedirler. Internet Explorer 8 kullanıcısı iseniz garanti.com.tr'de ara hızlandırıcısını buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Garanti Web Dilimi uygulaması ile Internet Explorer 8 kullanıcıları, Garanti'nin güncel kampanyalarından anında haberdar olup iç piyasa bilgilerini anlık olarak araç çubuklarında takip edebilir ve tüm yatırım işlemlerini anında gerçekleştirmek için tek tıkla Garanti İnternet Şubesi'ne ulaşabilirler. Garanti Web Dilimi'ni Internet Explorer 8 araç çubuğundaki Web Dilimi () ikonuna tıklayarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca web dilimi içeriğini destekleyen garanti.com.tr ve paragaranti.com sitelerini ziyaret ettiğinizde beliren Web Dilimi () ikonuna tıklayarak Garanti Web Dilimi'ni ekleyebilirsiniz

Hızlandırıcılar nedir?

Internet Explorer 8 Hızlandırıcıları ilgilendiğiniz web hizmetlerinin gezindiğiniz herhangi bir web sayfasına daha hızlı ve kolay bağlanmasını sağlar. Tek bir tıklamayla görüntülediğiniz web sayfasında içerik aramak, eşlemek, çevirmek veya paylaşmak için Hızlandırıcılar'ı kullanabilirsiniz..

Yeni Hızlandırıcılar, internet kullanım deneyiminizi daha da geliştirmek için düzenli olarak Internet Explorer Gallery'e eklenmektedir.

Internet Explorer 8 Hızlandırıcıları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Web Dilimleri nedir?

Web Dilimleri, sık kullandığınız web sitelerinin bölümlerine abone olmanıza olanak tanır, böylece Sık Kullanılanlar çubuğunda tek bir tıklatmayla sizin için önemli olan en yeni güncellemeleri görüntüleyebilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz.

Internet Explorer 8 Hızlandırıcıları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.