ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

Garanti Cep Şubesi hizmetleri şimdi de iPhone'da!

Cep Şubesi ile bankacılık deneyimi, iPhone avantajları ile zenginleşiyor.

Cep Şubesi'ndeki tüm ekran ve menüler iPhone'la mükemmel bir bankacılık deneyimi yaşatmak için yeniden tasarlandı. Cep Şubesi'nin özel tasarımı ve iPhone'un geniş ve dokunmatik ekranı ile yatay navigasyon özelliğinden yararlanarak, bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzun ekranına dokunarak daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Şubesi'ne iPhone'unuzla  ayrıca bir program yüklemenize gerek kalmaz. iPhone'a özel tasarlanmış Cep Şubesi'ne iPhone'un tarayıcısı olan Safari üzerinden wap.garanti.com.tr adresini yazarak ulaşabilirsiniz.

iPhone'a özel tasarımlı Cep Şubesi'nin avantajları 

  • Cep Şubesi ile gerçekleştirilen tüm bankacılık işlemlerinizi, iPhone versiyonu ile de gerçekleştirilebilirsiniz. Wap.garanti.com.tr'den anlık piyasa bilgileri, reuters haberlerine anında ulaşabilir, Pramatik ve Şube bilgilerini alabilirsiniz. iPhone'unuzla Cep Şubesi'nden hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, para gönderebilir, yatırım işlemleri ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Cep Şubesi işlem seçeneklerini görmek için tıklayın.
  • wap.garanti.com.tr sayfasını, iPhone ekranının altında yer alan "+" tuşuna bastıktan sonra "Add to Home Screen" seçeneğini kullanarak iPhone için özel tasarlanmış Garanti Bankası ikonu ile telefonunuzun ana menüsüne ekleyebilirsiniz.