ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

Mobil bankacılıkta yeni dönem:
“Bulbana” ile en yakın Garanti Paramatik ve şubelerini bulmak, Turkcell'lilere daha kolay!

Turkcell'in konum bazlı servis altyapısını kullanarak geliştirilen "Bulbana" ile Garanti müşterisi olsun veya olmasın, cep telefonlarından wap.garanti.com.tr adresine giren Turkcell aboneleri, bulundukları adresi bile belirtmeden, kendilerine en yakın Garanti Paramatik ve şubelerinin listesine doğrudan ulaşabilecek.

wap.garanti.com.tr'nin ana sayfasında ATM/Şube menüsü altında yer alan Bulbana linkine tıklayarak size en yakın Garanti’nin adres ve çalışma saati bilgisinin yanında, size olan yaklaşık uzaklığını* da bulabilirsiniz. Garanti BulBana ile bulunduğunuz konumdan 4 km'ye kadar olan mesafedeki Paramatik ve şubeler görüntülenir. Dilerseniz "Arama Uzaklığını Değiştir" adımından tıklayarak arama uzaklığını 30 km'ye kadar değiştirebilirsiniz.

* Bulbana ile listelenen Paramatik ve şubeler ile bunların size olan yaklaşık mesafeleri, Turkcell tarafından şifrelenerek ve kimliğiniz gizlenerek iletilen konum bilginiz esas alınarak listelenmiştir. Konum bilginiz, Turkcell tarafından bir sapma ile belirlenmektedir.