ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Mortgage Uzmanı Garanti, yenilenen garantimortgage.com'da Türkiye'nin emlak endeksini yayınlıyor.

Mortgage Uzmanı Garanti, bir yeniliğe daha imza atarak, REIDIN.com tarafından hazırlanan "REIDIN.com Emlakendeks"i, Garanti Mortgage'ın yenilenen web sitesinde (www.garantimortgage.com) kullanıma sunuyor.

REIDIN.com Emlakendeks, Mortgage Uzmanı Garanti'nin desteğiyle, ilk etapta Türkiye'nin 6 büyük ilindeki (Adana, Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli) emlak piyasalarında, konutların satış ve kira değerleriyle hesaplanan aylık ve yıllık getirileri dikkate alınarak hazırlanıyor. REIDIN.com, 42 ülkede gayrimenkul piyasasıyla ilgili önemli faaliyetleriyle dünyanın en önemli bilgi kaynaklarından biri olarak kabul ediliyor.

Garanti Mortgage'ın yenilenen web sitesinden (www.garantimortgage.com) ayrıca, mortgage ile ilgili tüm bilgilere tek bir kaynaktan ulaşılabiliyor. Site üzerindeki "Mortgage Seç" bölümünden, Türkiye'nin en geniş mortgage ürün yelpazesine, Hürriyet Emlak işbirliğiyle hazırlanan "Konut Bul" bölümünden ise 300 binin üzerinde satılık ev ilanına erişilebiliyor. "Bilgi Edin" bölümünde, karşılaştırma tabloları ve Mortgage Uzmanları'nın önerileriyle ihtiyaca en uygun konut kararı kolaylıkla verilebilirken, Online Mortgage Uzmanlarıyla anında mesajlaşma servisi üzerinden chat yapılarak mortagage ile ilgili tüm sorular yöneltilebiliyor ve başvuru alınabiliniyor. "Mortgage Bul" bölümünde ise tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına hitap eden ve kendileri için en uygun olan mortgage seçeneğini bulmaları sağlanıyor.

Siz de mortgage konusunda her türlü sorunuzun cevabını bulabileceğiniz ve mortgage başvurunda bulunabileceğiniz www.garantimortgage.com'u tıklayarak, Mortgage Uzmanı Garanti'nin sunduğu avantajlardan ve hizmetlerden yararlanarak ev sahibi olun.