Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

 "garanti.com.tr" Altın Örümcek'te, 2 kategoride 1. oldu.

Garanti Bankası, Türkiye'de hiçbir platforma bağlı bulunmayan ilk ve tek organizasyon olan "Altın Örümcek Web Ödülleri" kapsamında aldığı 7 ödülle, bir kez daha rakiplerini geride bıraktı. garanti.com.tr, "Çevrimiçi Bankacılık" kategorisinde Garanti'ye 6'ıncı kez 1.'liği kazandırırken, "Kurumsal Web Sitesi" kategorisinde de 1. oldu.

Garanti ayrıca; ogretmeninsiniriyok.com ile "Eğitim", garantitalentcamp.com ile "Etkinlik", flexicard.com ile "Finansal Servisler" kategorilerinde 1. sırayı aldı. nba-garanti.com ile  "Spor" kategorisinde, eticaret.garanti.com.tr ile ise İçerik Paylaşımı kategorisinde 2.'lik ödülüne layık görüldü. Garanti Bankası böylece toplamda 5 birincilik, 3 ikincilik ödülü almış oldu.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, "Çalışmalarımızın, Altın Örümcek jürisi ve halkımız tarafından takdir edilmesi bizi çok mutlu etti. Yarışmada kazandığımız birincilikler, Garanti Bankası'nın teknolojik gücünü bir kez daha perçinlemiş oldu. Özellikle Öğretmenin Sınırı Yok projemize ait web sitesinin daha ilk yılında eğitim kategorisinde aldığı birincilik ödülü, bizim için ayrı bir değer taşıyor. Aldığımız ödüller, internet alanındaki liderliğimizi ve üstünlüğümüzü sürdürmemiz ve her zaman olduğu gibi fark yaratmamız için bize güç veriyor." dedi.

Altın Örümcek Web Ödülleri'ne, bu yıl 40 kategoride 1.500 başvuru yapıldı.

Altın Örümcek Web Ödülleri

Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen, geleneksel hale gelmiş Türkiye'deki ilk ve tek bağımsız platform organizasyonudur. 2002 yılından bu yana Doruknet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman jüri üyeleri, her sene Türkiye'de gerçekleştirilen başarılı uygulamaları belirlemektedir. 40 kategoride verilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin birincileri, jürinin yanı sıra halkın da oylarıyla seçilmektedir.

11 Haziran 2009