Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

"Garanti Anadolu Sohbetleri"ne Altın Pusula Ödülü...

Garanti Bankası, 2002 yılından bu yana aralıksız devam eden Garanti Anadolu Sohbetleri etkinliğiyle, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği'nin düzenlediği "8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması"nda ödüle layık görüldü. 12 ana ve 13 alt kategoride 130 projenin katıldığı yarışmada "Gündem Yönetimi" dalında birinci seçilen Garanti, ödülünü, 15 Haziran 2009 Pazartesi akşamı Sakıp Sabancı Müzesi'nde düzenlenen törende aldı.

Garanti Anadolu Sohbetleri hakkında...

Garanti Anadolu Sohbetleri kapsamında, bugüne kadar 46 ilde düzenlenen 60 toplantı aracılığıyla, 19.000'e yakın KOBİ'yle; bölgesel planlar, fırsat analizleri ve piyasa değerlendirmeleri gibi konularda görüş alışverişinde bulunma fırsatı elde edildi. Toplantılar, değişen dünyayla birlikte değişen ekonomi ve piyasa koşullarını ele almak, bölgesel ve uluslararası fırsatları değerlendirmek, potansiyel iş alanlarını irdelemek, bölgesel çözümleri yerel sanayici ve yöneticilerle birlikte bulabilmek amacıyla gerçekleştirildi.

İlki 17 Mayıs 2002'de Gaziantep'te düzenlenen Garanti Anadolu Sohbetleri, bugüne kadar Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Amasya, Antakya, Antalya (6 kez),  Aydın, Bafra, Bodrum, Bolu, Bursa (2 kez), Çanakkale, Çorum, Denizli (2 kez), Diyarbakır (2 kez), Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep (2 kez), Giresun, Isparta, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri (2 kez), Kocaeli, Konya (2 kez), Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Marmaris, Mersin, Nevşehir, Niğde, Rize, Ordu (2 kez), Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon (2 kez), Urfa, Uşak ve Van'da gerçekleştirildi.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

16 Haziran 2009