Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

www.garantimortgage.com'a "Finansal Hizmetlerde Mükemmeliyet" Ödülü

Garanti Mortgage'ın internet sitesi www.garantimortgage.com, 2009 yılında gerçekleştirdiği yenilikçi içeriğiyle, "Web Marketing Association" tarafından verilen "Finansal Hizmetlerde Mükemmeliyet" (Financial Services Standard of Excellence) ödülüne layık görüldü.

İnternette pazarlama gelişmelerini daha yüksek standartlara taşımak amacıyla, 1997 yılında kurulmuş ve gönüllü çalışanlardan oluşan bir dernek olan Web Marketing Association tarafından, bu yıl 13.'sü düzenlenen yarışmada, 47 ülkeden 96 sektöre ait internet sitesi değerlendirmeye alındı. Yapılan değerlendirme sonucunda, Garanti Mortgage, Türkiye'de mortgage sektöründe ödüle layık görülen ilk kurum oldu.

Garanti Mortgage Genel Müdürü Cemal Onaran, ödülle ilgili yaptığı açıklamada, "2006 yılında bir mortgage birimi oluşturup, bu alanda ilk faaliyete geçen banka olarak, Türkiye'nin ilk banka destekli mortgage web sitesini de hayata geçirdik. Yenilikçi çizgimizi koruyarak sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve kullanıcının katılımını teşvik eden interaktif uygulamalarla, önümüzdeki dönemde www.garantimortgage.com'u daha da zenginleştirmeyi hedefleyiyoruz " dedi.

18 Eylül 2009