Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

garanti.com.tr, bir kez daha "Türkiye'nin En İyi Bireysel İnternet Bankası" seçildi.

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 9. kez gerçekleştirilen "Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları" değerlendirmesinde, bir kez daha "Türkiye’nin En İyi Bireysel İnternet Bankası" seçildi. Dergi, bankaların on-line hizmetlerini, strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirdi. Değerlendirme sonucunda Garanti Bankası, garanti.com.tr ile, 8. kez "Türkiye’nin En İyi Bireysel İnternet Bankası" olarak ödüllendirildi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Global Finance tarafından 8. kez Türkiye'nin en iyi bireysel internet bankası seçilmekten çok memnunuz. 1,5 milyona yakın aktif kullanıcısıyla internet bankacılığının en büyük oyunculardan biri olan Garanti'nin, internet kanalını etkin kullanan müşterilerdeki pazar payı %27 seviyesinde... Garanti müşterileri, finansal işlemler için yoğun olarak garanti.com.tr'yi kullanıyor. Banka bünyesinde yapılan nakit çekme dışındaki işlemlerin %60'ı, internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Ürünlerimizin %30'unu da, şubesiz kanallardan müşterilerimize ulaştırıyoruz. Aldığımız ödüller, başarımızı daha da ileriye taşımamız için bizi motive ediyor." dedi.

Global Finance
Yayın hayatına 1987'de başlayan Global Finance, bugün 158 ülkede 350 bine yakın okuyucuya ulaşıyor. Dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden biri olan Global Finance, global şirketlerin ve finansal kurumların üst düzey yöneticilerine hitap ediyor. Global Finance ayrıca, dünyada profesyonel olarak yönetilen tüm varlıkların %80'den fazlasını kontrol eden, önde gelen 8.000 portföy yöneticisinin önemli bir bölümü tarafından okunuyor.

1 Ağustos 2009