Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti, Romanya'da da "En İyi Bireysel İnternet Bankası" seçildi.

Garanti International N.V., dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından gerçekleştirilen Avrupa'nın En İyi İnternet Bankaları değerlendirmesinde, "Romanya'nın En İyi Bireysel İnternet Bankası" ödülüne layık görüldü. Dergi, www.garantibank.eu'yu, strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirerek ödül verdi.

Garanti Bankasi Romanya Genel Müdürü Murat Atay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, " Global Finance dergisinden aldığımız bu ödülü, Garanti Bankası'nın uluslararası arenadaki başarısını temsil eden bir ödül olarak görüyor ve gurur duyuyoruz. Yenilikçi ürünler tasarlayarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Romanya'da 2 yıldan kısa bir sürede başlattığımız internet bankacılığı hizmetimizin dikkat çekip ödüle layık görülmesinden çok mutluyuz." dedi.

Romanya'da 2007 yılının Ekim ayında hizmete sunulan Garanti İnternet Şubesi, 2008 yılının Mayıs ayından bu yana bankanın kurumsal müşterileri tarafından da kullanılabiliyor.

Global Finance
Yayın hayatına 1987'de başlayan Global Finance, bugün 158 ülkede 350 bine yakın okuyucuya ulaşıyor. Dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden biri olan Global Finance, global şirketlerin ve finansal kurumların üst düzey yöneticilerine hitap ediyor. Global Finance ayrıca, dünyada profesyonel olarak yönetilen tüm varlıkların %80'den fazlasını kontrol eden, önde gelen 8.000 portföy yöneticisinin önemli bir bölümü tarafından okunuyor.

6 Ağustos 2009