ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Siz de Bir Telefonla Ev Sahibi Olun, Mortgage Uzmanı Garanti'nin çağrı merkezi 444 EVİM, 3000 kişiyi ev sahibi yaptı.

Mortgage Uzmanı Garanti'nin kurduğu, Türkiye'nin ilk mortgage çağrı merkezi 444 EVİM (444 3846), ilk günden bu yana sergilediği başarılı performansla, 3000 kişiyi ev sahibi yaptı. Nisan 2008'de faaliyete geçen 444 EVİM aracılığıyla kullandırılan kredilerin toplam hacmi ise Ağustos 2009 itibariyle 190 milyon TL'ye ulaştı. Garanti çağrı merkezi bünyesinde 7/24 hizmet veren 444 EVİM'i arayan 220 bini aşkın kişi ise, özel eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan mortgage konusunda bilgi aldı.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Cemal Onaran "Sektördeki büyüme potansiyelini dikkate alarak, müşteri beklenti ve taleplerine en doğru çözümleri sunabilmek  amacıyla kurulan 444 EVİM, çok önemli bir ihtiyacı karşıladı. Bu süreçte 444 EVİM'i sürekli geliştirdik. Garanti Bankası ile çalışan emlak ofislerine gelen müşterilere, 444 EVİM hattındaki Mortgage Uzmanları ile yüz yüze görüşme imkânı sağlayan Videofon ve www.garantimortgage.com'dan ulaşılan online danışmanlık gibi yeni uygulamaları da hizmete sunduk. Ayrıca 3G teknolojisinin getirdiği yeniliklerle 444 EVİM'i bir üst seviyeye taşıyarak tüketicilerin cep telefonları üzerinden mortgage ile ilgili bilgi alabilecekleri ve başvuru yapabilecekleri görüntülü çağrı merkezini de hayata geçirdik. Kısa sürede 220 bini aşkın  çağrıyı yanıtlayan 444 EVİM aracılığıyla kullandırdığımız konut kredilerinin hacmi, yaklaşık 190 milyon TL seviyesine ulaştı.Bu hacim mortgage alanında faaliyet gösteren firmalar açısından incelendiğinde önemli bir rakam.Mortgage sektörünün lideri Garanti, önümüzdeki dönemde hayata geçireceği yenilikçi hizmet ve uygulamalarla, tüketicilerin ve emlak ofislerinin ve sektördeki tüm kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam edecek" dedi. 

Siz de Mortgage Uzmanı Garanti'nin sunduğu, hayatınızı kolaylaştıran bu hizmetten yararlanın ve 444 EVİM sayesinde bir telefonla hayallerinizdeki eve sahip olun.