ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Garanti Bankası'ndan Akıllı Alışveriş : Kazan Kazan Mortgage!

Garanti Mortgage, Garanti'den kullandığı mortgage kredisiyle ev sahibi olan ve bu evi mortgage vadesinden önce satmaya karar veren müşteriler ile bu konutu yine Garanti'den mortgage kullanarak almak isteyenlere özel avantajlar sağlayacak yeni bir sistem geliştirdi.

Türkiye'de ilk defa sunulmaya başlanan Kazan Kazan Mortgage ile, satıcı ve alıcı beraber mortgage talebinde  bulundukları takdirde;

  • Konutu satın alacak müşteriden 500 TL ekspertiz ücreti alınmıyor,
  • konutun ekspertiz değerinin belirlenmesi ve ipotek ve kredi virman işlemlerinin tamamlanması çok hızlı bir şekilde yapılıyor,
  • Satış işleminin gerçekleşmesinin ardından ise hem alıcının hem de satıcının  Bonus Card, Bonus Kontör veya Paracard'ına 500 TL tutarında BONUS hediye olarak yükleniyor.

Konu hakkında açıklama yapan Garanti Mortgage Genel Müdürü Cemal Onaran, "Kazan Kazan Mortgage" ile, hem satıcıyı hem de konutu satın alacak yeni mortgage müşterimizi farklı avantaj ve kolaylıklar sunarak memnun etmeyi amaçladık. Konutunu satan ve konutu yeni alan müşterilerimiz, ücretsiz ekspertiz yaptırarak işlemlerini çok hızlı bir şekilde tamamlayacak ve bu kolaylığa ek olarak hem alıcılar hem de satıcılar 500 TL BONUS kazanacak. Mortgage uzmanlığımızı, tüketicilere her bakımdan avantaj sağlayan ürünler ve fırsatlar sunmakta kullanmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz" dedi.