Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

garanti.com.tr Türkiye'nin En İyi Web Sitesi seçildi!

Garanti'nin internet sitesi www.garanti.com.tr, Türkiye'de hiçbir platforma bağlı olmayan ilk ve tek organizasyon olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde 53 kategoride 3000'in üzerinde web sitesi arasında en yüksek puanı alarak, Türkiye'nin "En İyi Web Sitesi" seçildi. Yarışmada büyük ödülü alan Garanti ayrıca "Çevrimiçi Bankacılık", "Finansal Servisler" ve "Advergame/Kampanya" alanlarında da birinciliği elde etti.

Garanti, www.garanti.com.tr sitesiyle, Çevrimiçi Bankacılık kategorisinde 5. kez birinci oldu. Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yatırım sitesi paragaranti.com ile Finansal Servisler kategorisinde 1.'lik ödülünü, garantipos.com.tr ise aynı kategoride 2.lik ödülünü aldı. Garanti İnternet Şubesi'nin 10. yılı için yapılan ve Roberto Carlos'un kullanıldığı reklam kapanyasına paralel gerçekleştirilen yazikdegilmicarlosa.com web sitesi ise Advergame/Kampanya kategorisinde 1.'lik ödülüne layık görüldü.

Altın Örümcek Web Ödülleri:

Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen, geleneksel hale gelmiş Türkiye'deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.

2002 yılından bu yana Doruknet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonunda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman jüri üyeleri her sene Türkiye'de gerçekleştirilen başarılı uygulamaları belirlemektedir. 53 kategoride verilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin birincileri, jürinin yanı sıra halkın da oylarıyla seçilmektedir.

12 Nisan 2008