ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

"Anaokulu Ekliyoruz" kampanya bağışları İnternet Şubesi ve Paramatiklerde!

NTV ve UNICEF işbirliği ile başlatılan "Anaokulu Ekliyoruz" kampanyasına katılın, siz de illerimize anaokulu eklenmesine katkıda bulunun.

Okul öncesi eğitim, çocukların ruhsal ve bedensel gelişimi için çok önemli bir başlangıç. Uzmanlar okul öncesi eğitim için 5 yaşı öneriyor.Yapılan araştırmalar, anaokuluna giden çocukların, kendine güvenen, öğrenmeye hevesli, anlamadığını rahatça sorabilen, yeni bilgi ve becerileri hızla algılayabilen öğrenciler olduklarını gösteriyor. Okul öncesi eğitim, çocuklarımızın ilköğretime geçişlerini kolaylaştırıyor. Tüm çocuklarımıza fırsat eşitliği sağlamak için ülke çapında anaokullarımızı yaygınlaştırılması büyük önem taşıyor.

Bu amaç ile, 2008 yılı için yurt çapında "Anaokulu Ekliyoruz" kampanyası başlatıldı. NTV - UNICEF Türkiye Milli Komitesi ortaklığı ile düzenlenen "Anaokulu Ekliyoruz" kampanyasıyla 13 kentimizde anaokulları yaptırılması hedefleniyor. Gelin siz de çocuklarımızın yaşama en iyi şekilde başlaması için kampanyaya destek verin, yapacağınız bağışlar ile Türkiye'ye anaokulu ekleyin.

İnternet Şubesi ve Paramatiklerdeki Ödemeler menüsü Bağış adımından UNICEF-Okul Ekliyoruz'u seçerek "Anaokulu Ekliyoruz" kampanyasına katkıda bulunabilirsiniz.