ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Türkiye'nin en büyük İnternet Şenliği TFT ODTÜ'de kapılarını açıyor.

Türkiye'nin en büyük internet ve e-ticaret sitelerinin buluşacağı TFT (Technology For Trade)'de sektör liderleri, akademisyenler, öğrenciler ve yatırımcılar biraraya gelecek. TFT İnternet Şenliği, Garanti Bankası ana sponsorluğunda, 23-25 Mayıs 2008 tarihleri arasında ODTÜ'de düzenlenecek.

TFT '08 (Technology For Trade 2008) Organizasyonu 23-25 Mayıs tarihleri arasında Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde gerçekleştiriliyor. İnternet bankacılığı konusunda Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Garanti Bankası'nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek organizasyonun proje direktörlüğünü Ekspotürk'ün sahibi B.Kemal Şahin yapıyor.

İnternet ve e-ticaret sektörünün devlerini biraraya getirerek Türkiye'de bir ilk'e imza atacak olan TFT'de "İnternetten alışveriş yapmak güvenli midir?" sorusuna en yetkili ağızlardan yanıtlar verilecek. Teknolojik yatırımlara yönelik çalışmaların da sergileneceği TFT İnternet Şenliği, ODTÜ Rektörü Ural Akbulut'un konuşması ile açılacak.

İlk olarak Google Türkiye Genel Müdürü Bülent Hiçsönmez,  "Global Teknolojik Dünyadan İçsel Bir Bakış / İnternet Dünyasında Yeni Açılımlar" başlıklı konuşmasını sunacak. Organizasyonun ana sponsorluğunu üstlenen Garanti Bankası'nın Şubesiz Bankacılık Pazarlama Yöneticisi Sarp Demiray ise "İnternet ve Bankacılık" üzerine önemli bilgiler aktaracak. Demiray; Garanti Bankası'nın internet bankacılığı stratejisi, müşteriye değer katan bankacılık uygulamaları ve yenilikçi hizmetleri hakkında bilgi verecek.

Bilişim sektörünün nabzı TFT'de atacak

İnternet ve e-ticaret devlerinin sunumlar yapacağı organizasyon yeni nesil girişimciler için önemli fırsatlar yaratacak. Ana sponsorluğunu Garanti Bankası'nın yaptığı TFT'nin co-sponsorları arasında Hepsiburada.com, Tio.com.tr, Nokta.com siteleri yer alıyor.
Organizasyonun panel sponsorluğunu Gittigidiyor.com üstlenirken, iletişim sponsorluğunu Kurumsalhaberler.com, İnternethaber.com, Tele.com.tr ve Digital Age dergisi yapacak.