Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

Garanti, Türkiye'nin ilk "İnsan Yönetimi Ödülü"nü aldı.

Garanti Bankası, Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından ilk defa verilen İnsan Yönetimi Ödülü'ne layık görüldü. Garanti'nin "Fark Yaratan Uygulamalar" kategorisinde aldığı ödül, PERYÖN 16. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi'nde gerçekleştirilen bir törenle verildi. Garanti ödülünü, her geçen gün farklılaşan insan kaynağı ihtiyacına cevap vermek amacıyla geliştirdiği Yıldız İnsan Kaynakları Modeli çalışmasıyla aldı.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erün, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,     "Yıldız İnsan Kaynakları Modeli'ni; farklılaşan insan kaynağı yapısına cevap verecek bir sistemin oluşturulması amacıyla hazırladık. Hızlı büyümenin getirdiği insan kaynağı ihtiyacımızı, çalışan bağlılığını artıran, çalışanların ihtiyacını karşılayacak entegre bir insan kaynakları modeli tasarlayarak çözmeyi amaçladık. Hedefimiz, ortak bir bilinç yaratmak, ölçülebilir entegre bir sistem ve kariyer süreci oluşturmak ve gelişimi yönetmek." dedi.  

İnsan Yönetimi Ödülleri kapsamında değerlendirilen 48 firma; İşe Alım, Performans Yönetimi, Eğitim ve Gelişim,  Fark Yaratan Uygulamalar olmak üzere 4 ana kategoride yarıştı.

30 Kasım 2008