ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Kullanması En Kolay ve En Hızlı Kredi: Garanti'den POS'tan Kredi !

Garanti'nin "Dünyada ve Türkiye'de bir ilk" olan öncü ürünü POS'tan Kredi sayesinde, GarantiPOS'unuz üzerinden şubeye gitmeden, POS cironuza bloke konulmadan ve herhangi bir ek teminat gerekmeden kredi kullanımı artık çok kolay...

POS'tan Kredinin Özellikleri:

  • POS'tan Kredi, kefilsiz ve teminatsız  olarak kullandırılır.
  • Minimum kullandırım tutarı 2.000 TL, maksimum tutar ise 9.000 TL'dir.
  • Vade süresi minimum 3, maksimum 12 aydır.
  • Kullandırım POS ya da şube üzerinden POS sahibi müşteriye ve/veya ilgili şirket ortaklarına yapılabilir.

POS'tan Kredi Nasıl kullanılır?

POS'tan Kredi'den yararlanabilmeniz için, Garanti Bankası KOBİ müşterisi olup en az 1 yıldır GarantiPOS kullanıyor olmanız ve geçmiş 1 yıllık cironuzun toplam 10.000 TL'nin üzerinde olması yeterlidir.
Bu koşulları sağlamanız durumunda dilerseniz GarantiPOS'unuz üzerinden dilerseniz çalıştığınız Garanti şubesinden POS'tan Kredi başvurusunda bulunabilir, acil finansman ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

POS'unuz üzerinden başvuru yapmak için ;

  • İşlem menüsünde bulunan "POS'TAN KREDİ" seçeneği* üzerine gelerek giriş tuşuna basın.
  • POS'TAN KREDİ menüsü altından açılacak olan "KREDİ BAŞVURU" adımından istediğiniz kredi tutarını ve vade bilgisini girerek kredi başvurunuzu anında yapın.
  • Son olarak POS'TAN KREDİ menüsü altında açılacak olan "SORGU/KULLANIM" adımından başvuru sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenin.

Ayrıntılı bilgi için Bankamız Şubelerine başvurabilir, 444 KOBİ (444 5624) KOBİ Danışma Hattı'mızdan bilgi alabilirsiniz.

* Tüm koşulları sağladığınız halde POS'unuzun menüsünde "POS'TAN KREDİ" seçeneği çıkmıyorsa, 0212 444 0 339 numaralı POS Destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.