ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Garanti'den Mortgage kullanan herkes kazanıyor!

Mortgage Uzmanı Garanti ile ev sahibi olan herkes Kelebek, Praktiker ve Pronet'ten çok özel indirimler kazanıyor.

Konut alımının, hayatınız boyunca yapacağınız en önemli yatırımlardan biri olduğunu biliyoruz. Mortgage Uzmanı Garanti olarak doğru konuta ve finansmana karar vermenizin ve mortgage kullanmaya karar verdiğinizde size en uygun ürün ve ödeme planını seçmenizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Garanti, farklı ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik alternatif ürün ve ödeme planı seçenekleri sunarken, ev sahibi olduktan sonra da hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Artık Garanti'den mortgage kullananlar, ev sahibi olmakla kalmıyor, aynı zamanda Türkiye'nin önde gelen firmalarından yeni evleri için çok özel avantajlara  da sahip oluyor.

Garanti'den mortgage kullanan herkese sunulan özel fırsatlar:

  • Kelebek'ten 500 TL değerinde indirim çeki, *
  • Praktiker'den %15'e varan indirim çekleri, **
  • Pronet'ten 3 ay ücretsiz üyelik ve bedava alarm sistemi kurulumu.***

(*) Kelebek Mobilya ve Mutfak ürünlerinde 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
(**) Praktiker'de banyo seramik ürünlerindeki 100 TL indirim çeki, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde; parke ve ahşap ürünlerindeki 25 TL indirim çeki, 500 TL ve üzeri alışverişlerde; boya ürünlerindeki 25 TL indirim çeki, 500 TL ve üzeri alışverişlerde; mobilya ürünlerindeki 150 TL indirim çeki, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde; aydınlatma ürünlerindeki 75 TL indirim çeki, 500 TL ve üzeri alışverişlerde; bahçe ve bahçe mobilyaları ürünlerindeki 100 TL indirim çeki, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde; makine ürünlerindeki 10 TL indirim çeki 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
(***)Ücretsiz montaj ve 3 aylık ücretsiz abonelik hakkından yararlanabilmek için Pronet ile bir yıllık sözleşmenin imzalanması gerekmektedir.