Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

garanti.com.tr "Dünyanın En İyisi" seçildi.

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen "Dünyanın En İyi Bankaları" değerlendirmesinde 2 ödüle layık görüldü. garanti.com.tr, dünyadaki tüm bankalar arasında, "En İyi Bireysel Kredi Sitesi" (Best Online Consumer Credit Site) ve "En İyi Bütünleşik Bireysel Banka Sitesi" (Best Integrated Consumer Bank Site) kategorilerinde birinci seçildi. Garanti, ödülünü, New York'ta düzenlenen bir törenle aldı.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Garanti, internet bankacılığında %27 pazar payı ve 1.2 milyonun üzerindeki müşteri sayısı ile şu anda pazar lideri. Bankanın nakit çekme dışındaki işlemlerinin %62'si internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bankanın sunduğu tüm ürünlerin %30'u da şubesiz kanallardan satılıyor. Citibank, HSBC, Wells Fargo, Bank of America gibi dünyanın en büyük bankalarının katıldığı bu yarışmada birinciliği elde etmek, bizim için son derece gurur verici." dedi.

Garanti Bankası, geçtiğimiz Ağustos ayında, yine Global Finance tarafından yapılan Avrupa'nın En İyi İnternet Bankaları değerlendirmesinde, 4 kategoride Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen "Dünyanın En İyi Bankaları" değerlendirmesinde 2 ödüle layık görüldü.oride toplam 10 ödüle layık görüldü. Böylece Garanti, uluslararası rakiplerini geride bırakarak Avrupa'da En Fazla Ödül Alan Banka unvanını elde etti.

Global Finance

Yayın hayatına 1987'de başlayan Global Finance, bugün 158 ülkede 350 bine yakın okuyucuya ulaşıyor. Dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden biri olan Global Finance, global şirketlerin ve finansal kurumların üst düzey yöneticilerine hitap ediyor. Dergi ayrıca, dünyada profesyonel olarak yönetilen tüm varlıkların %80'den fazlasını kontrol eden, önde gelen 8.000 portföy yöneticisinin önemli bir bölümü tarafından okunuyor.

15 Kasım 2008