ŞubeSiz'den Yenilikler

ŞubeSiz'den YeniliklerŞubeSiz'den Yenilikler

Garanti'den Yeni Bir Hizmet: Bankasız Havale!

Garanti Bankası, yenilikçi teknoloji anlayışıyla geliştirdiği "Bankasız Havale" hizmetini başlattı. Garanti müşterisi olsun ya da olmasın herkes, şubeye gitmeye gerek kalmadan, 7 gün 24 saat Garanti Paramatiklerden diledikleri kişiye para gönderebiliyor. Ağustos sonu itibariyle tüm Paramatiklerden yapılabilen Bankasız Havale, banka müşterisi olmayan geniş bir kitleye, Garanti Paramatiklerden kolaylıkla para transferi yapma imkanı sağlıyor.

Bankasız Havale işlemi

  • Tüm diğer kartsız Paramatik işlemlerinde olduğu gibi, para transfer etmek için "GİRİŞ" tuşuna basarak "Kartsız işlem" menüsünden "Bankasız Havale Para Çekme/Gönderme" adımını seçin,
  • Kendinize ve para göndermek istedikleri kişiye ait T.C. kimlik numaraları ile cep telefonu numaralarını yazın ve göndermek istediğiniz tutarı Paramatik'e yatırın.
  • Para yatırdığınız an, alıcının cep telefonuna SMS ile bir şifre gönderilecek.
  • Parayı alacak kişi, Paramatik'teki "GİRİŞ" tuşuna basarak "Kartsız işlem" menüsüne ulaşıp "Bankasız Havale Para Çekme/Gönderme" adımını seçecek.
  • Çıkan ekrana T.C. kimlik numarası, doğum tarihi ve cep telefonu numarası ile beraber gönderici cep telefonunu numarasını ve çekilecek tutarı yazdıktan sonra SMS ile cep telefonuna gelen şifreyi de girerek parasını kolayca çekebilecek.