ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Anlaşmalı konut projelerimizin sayısı gün geçtikçe artıyor!

Mortgage Uzmanı Garanti, Türkiye'nin seçkin konut projeleriyle anlaşmaya devam ediyor. Size de yalnızca hayalinizdeki evi seçerek özel avantajlardan yararlanmak kalıyor.  İşte bu projelerden  birkaçı:

UPRISE ELITE

Teknik Yapı güvencesiyle inşa edilen Uprise Elite, size aradığınız elit yaşamın anahtarını sunuyor. Şehrin yanı başında karmaşanın çok uzağında, kusursuz güvenlik, eksiksiz sosyal yaşam düşüncesiyle kurulan Uprise Elite, deniz ve doğa manzaralı 704 dairesi ile size ve ailenizin fertlerine elit yaşamın gerekliliklerini tüm cömertliğiyle sağlıyor. Ayrıntılı bilgi için www.upriseelite.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

UPLIFE PARK

Yaşamı yeniden tanımak isteyen 567 şanslı kişiden biri olmak için Uplife Park'da yerinizi ayırttınız mı? Kartal E5 yolu üzerindeki 22 bin m² arsa üzerine inşa edilen Uplife Park'tan Marmara Denizi'nin ve Adalar'ın manzarasını seyretmek için neden bekliyorsunuz? Ayrıntılı bilgi için  www.uplifepark.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

TRUMP TOWERS

Avrupa'daki ilk Trump Towers, İstanbul'da Şişli'de, Doğan Holding ve Taşyapı tarafından hayata geçiriliyor. Mimari konsepti ve detay projesi Brigitte Weber Mimarlık'a ait olan proje kapsamında 39 katlı Rezidans ve 37 katlı Ofis Bloklarının yanı sıra, 41.500 m²'lik kiralanabilir alanı ile alışveriş merkezi bulunmakta. Ayrıntılı bilgi için www.trumpistanbul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

REGNUM ASTRUM TOWERS

Türkiye'nin  uzay  gözlemevine  sahip  ilk  ve  tek  sitesi  Regnum  Astrum Towers'da,  çok özel fiyatlar ve faiz oranlarıyla dilediğiniz daireye sahip olabilirsiniz. Bloklarından  birine  yerleştirilecek gözlemevindeki teleskop ile sakinlerine uzayı izleme imkanı da sunan Astrum Towers, bu özelliği ile "ilk ve tek proje" olma ünvanına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için http://astrumtowers.regnum.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

LEVENT LOFT BAHÇE

Eski fabrika ve depo binalarının yaşam mekanına dönüşüm projesi olan "loft" konseptinin Türkiye'deki ilk ve tek örneği olan Levent Loft projesinin ikinci etabı "Levent Loft Bahçe", Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Yıldız Holding bünyesindeki Sağlam İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 82 adet loftdan oluşan Levent Loft Bahçe'nin 2009 Eylül ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Ayrıntılı bilgi için www.leventloft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BLOX HALİÇ

Tasarımı Ağa Han ödüllü mimar Han Tümertekin tarafından gerçekleştirilen Blox Haliç, Efektif Gayrimenkul'ün ilk konut projesidir. Kağıthane'de bulunan ve iki parselden oluşan 10 bin 128 m² arsa üzerinde inşa edilen Blox Haliç 154 daireden oluşuyor.  Blox Haliç'te projenin Aralık 2008'de tamamlanması hedefleniyor.Detaylar için www.bloxhalic.com adresini ziyaret edebilirsiniz.