ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Kadın Girişimci Buluşmaları'08 Başladı. Sıradaki durağımız Kayseri!

Garanti KOBİ Bankacılığı olarak, kadın girişimcilerimize hem finansal hem de danışmanlık hizmeti vermek amacı ile yola çıktığımız Kadın Girişimci Destek Paketi kapsamında kadın girişimcilerimizin başarılarına daha da  katkıda bulunabilmek için yolumuza yeni projelerle devam ediyoruz.

Kadın girişimcilerimizi cesaretlendirme amacıyla Ekonomist dergisi işbirliği ile düzenlediğimiz "Türkiye'nin En Başarılı Kadın Girişimcisi" yarışmamızın ardından, kadın girişimcilerimizin gelişime katkıda bulunmak amacı ile yola çıktığımız Kadın Girişimci Buluşmaları'08'i düzenliyoruz...

Garanti Bankası - KAGİDER işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz Kadın Girişimci Buluşmaları'08 organizasyonumuzu 9 Ekim 2008'de Eskişehir'de, 15 Ekim 2008'de Adana da gerçekleştirdik.

Toplam 400'den fazla kadın girişimcimizin katıldığı buluşmalarımızın devamını
12 Kasım'da Kayseri'de, 27 Kasım'da Samsun'da ve 19 Aralık'ta İzmir'de gerçekleştireceğiz.

Kadın Girişimci Buluşmaları'nın temel amacı, ekonomide aktif rol üstlenen, kendi işinin sahibi kadın girişimcileri temel konularda bilgilendirmek ve kendi işleri için yeni fırsatlar yaratmaları konusunda onları teşvik etmek.

"Kadın Girişimcilerin Yolunu Aydınlatıyoruz" sloganıyla gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalarda; pazarlama, yönetim, geleceğin trendleri, AB entegrasyonu, teknoloji kullanımının önemi ve kişisel imaj konularında kadın girişimcilerimize farklı vizyonlar sağlayacak ipuçlarını paylaşıyoruz.

Kadın Girişimci Buluşmaları'08 ve Kadın Girişimci Destek Paketimiz hakkında daha detaylı bilgi için size en yakın Garanti şubesine uğrayabilir, 444 56 24 KOBİ Danışma Hattımıza ulaşabilirsiniz.