Ödüllerimiz

ÖdüllerimizGaranti Bankası ödüle doymuyor

garanti.com.tr bir kez daha Avrupa'nın En İyi İnternet Bankası seçildi!

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Avrupa'nın En İyi İnternet Bankaları değerlendirmesinde 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Dergi, bankaların on-line hizmetlerini strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirdi. 10 ödül alıp uluslararası rakiplerini geride bırakarak Avrupa'da En Fazla Ödül Alan Banka unvanını elde eden Garanti, ödülünü, Kasım ayında New York'ta düzenlenecek törenle alacak.

garanti.com.tr; aralarında Avrupa'nın En İyi Bireysel İnternet Bankası, Avrupa'nın En İyi Kurumsal İnternet Bankası ve Türkiye'nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası ödüllerinin de bulunduğu 10 ödüle layık görüldü. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'nın da en iyileri arasında yer almaktan çok memnunuz. Aldığımız ödüller, başarımızı daha da ileriye taşımamız için bizi motive ediyor." dedi.

1,2 milyon aktif kullanıcısıyla internet bankacılığının en büyük oyunculardan biri olan Garanti'nin, internet kanalını etkin kullanan müşterilerdeki pazar payı %27 seviyesinde. Garanti müşterileri, finansal işlemler için yoğun olarak garanti.com.tr'yi kullanıyor. Banka bünyesinde yapılan nakit çekme dışındaki işlemlerin %60'ı, internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bankanın sunduğu ürünlerin %30'u da şubesiz kanallardan satılıyor.

Garanti'nin Ödülleri

Avrupa Bölgesi En İyi İnternet Bankaları *

Avrupa'nın En İyi Bireysel İnternet Bankası

Avrupa'nın En İyi Kurumsal İnternet Bankası

En İyi Bireysel İnternet Bankaları

Avrupa'nın En İyi İnternetten Fatura Ödeme ve Gösterim Sistemi

Avrupa'nın En İyi Güvenlik İnisiyatifi

Avrupa'nın En İyi Bütünleşik Bireysel Sitesi

Avrupa'nın En İyi İnternetten Bireysel Kredi Modeli

Avrupa'nın En İyi Vadeli Mevduat Kazanımı

En İyi Kurumsal İnternet Bankaları

Avrupa'nın En İyi İnternet Sitesi Tasarımı

Avrupa'nın En İyi Güvenlik İnisiyatifi

Ülke Bazında En İyi Kurumsal İnternet Bankaları

Türkiye'nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası

Global Finance

Yayın hayatına 1987'de başlayan Global Finance, bugün 158 ülkede 350 bine yakın okuyucuya ulaşıyor. Dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden biri olan Global Finance, global şirketlerin ve finansal kurumların üst düzey yöneticilerine hitap ediyor. Global Finance ayrıca, dünyada profesyonel olarak yönetilen tüm varlıkların %80'den fazlasını kontrol eden, önde gelen 8.000 portföy yöneticisinin önemli bir bölümü tarafından okunuyor.

* "Avrupa Bölgesi En İyi İnternet Bankaları" kategorisinde, dünyanın en büyük 50 bankası değerlendirme dışı tutuluyor. Diğer ödüller, tüm bankalar arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda veriliyor.

23 Ağustos 2008