Parolaİşlemleri

.

Garanti İnternet parolanızı hemen alın, dilediğiniz yerden işlem yapmaya başlayın.

Garanti İnternet/Cep parolası alma

Garanti Bankası'na ait geçerli bir Paracard'ınız ya da kredi kartınız varsa Parola Al adımını kullanarak kart numaranız ve şifreniz ile anında Garanti İnternet/Cep parolanızı alabilirsiniz.

Eğer kartınız yoksa başvuru formunu doldurmak için tıklayın.

Şubelerimizden ya da 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak da Garanti İnternet parolanızı anında alabilirsiniz.

Kurumsal kullanıcı iseniz tıklayın.

Parola değiştirme

Garanti İnternet Tanımlamalar menüsünden, parolanızı kendi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Garanti Cep'de parola değişikliği yapılamamaktadır.

Parolanızı unutursanız

Parolanızı unutursanız, Garanti Bankası'na ait geçerli bir Paracard'ınız veya kredi kartınızın numarası ve şifresi ile Parola Al sayfasından yeni parolanızı anında alabilirsiniz. Aynı işlemi 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda Garanti İnternet parolası almak istediğinizi belirttikten sonra ilgili yönlendirmeleri takip ederek de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartınız yok ise başvuru formunu doldurmak için tıklayın.

Tüzel kullanıcı iseniz tıklayın.

Parola blokesi

Parolanızı fazla sayıda hatalı girerseniz, parolanız bloke olur. Parolanız bloke olduğunda yeni parola alma işleminizi Parola Al adımından ya da 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bireysel ve Kurumsal İnternet Arasındaki Hızlı Geçiş

Hem Bireysel hem Kurumsal Garanti İnternet kullanıyorsanız, Garanti İnternet'ten anında yapacağınız hızlı geçiş sizi müşteri numarası, parola ve kullanıcı kodu ile tekrar giriş yapmaktan kurtarır.

 • Hızlı Geçiş için gereken buton, Garanti İnternet ana sayfasının sağ üst köşesinde yer alır.
 • Geçişi tamamlamak için hangi Garanti İnternet hesabınıza giriyorsanız, onun şifresini kullanmanız gerekir.
 • Eğer birden çok Kurumsal Garanti İnternet'te aynı Şifrematik'i kullanıyorsanız kullanıcısı olduğunuz hesaplar arasında parola girişine gerek olmadan daha hızlı geçiş yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Garanti İnternet GirişGaranti İnternet Giriş

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Mobil imza, Elektronik İmza, Elektronik Sertifika, Nitelikli Elektronik Sertifika nedir?

  Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir. Detaylı bilgi

 • Şifrematik almak için Garanti müşterisi/garanti.com.tr kullanıcısı mı olmalıyım? Ücretli mi?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler. Detaylı bilgi

 • Garanti İnternet'ten hesap açma/kapama, ELMA, Paracard işlemi yapılabilir mi?

  Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Mobil İmza'ya nasıl başvurabilirim? Cep Şifrematik ile aynı telefonda kullanılır mı?

  İnternet Şubesi'nden Mobil İmza'ya başvuru yapabilir, eğer cep telefonu bilgileriniz eksikse Paramatiklerden veya Garanti Şubesi'nden güncelleyebilirsiniz. Detaylı bilgi