EkOnay

.

Güvenliğinize önem veriyoruz.

Ek Onay işlemi Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten yaptığınız işlemlerin bilgilerini tekrar kontrol etmenizi ve doğrulamanızı sağlayan bir kontrol mekanizmasıdır.

Belirlediğiniz tutarın üstünde bir işlemin gerçekleşmesi söz konusu olduğunda işleminizi gerçekleştirip, onay sayfasında onayladıktan sonra, ek onay ile son bir doğrulama yapabilirsiniz.

Ayrıca Banka gerek görürse sizin bir ek onay tanımlamanız olmasa da sizden ilgili işleme özel olmak üzere ek onay gerçekleştirmenizi isteyebilir. Bu onaylar ATM, Garanti İnternet veya Garanti Cep kanallarında uygulanmakta, ilgili kanalın fonksiyonlarına ve sizin giriş yöntemlerinize göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin, daha önce sıklıkla para transferi yapmadığınız bir kişiye para transferi yaparken ya da normalde yapmadığınız tutarda bir transfer yaparken Ek Onay sayfası ile karşılaşma olasılığınız daha yüksektir.

İlginizi çekebilir

Garanti İnternet GirişGaranti İnternet Giriş

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Garanti İnternet'i nasıl daha güvenli hale getiririm? Onay Kodu ve Güvenlik Resmi nedir?

    IP Kısıtlama ile Garanti İnternet'e bağlandığınız IP ya da IP aralıklarını tanımlayıp, tanımsız IP ya da IP aralıklarından Garanti İnternet'e girilmesini engelleyebilirsiniz. Detaylı bilgi