İnternetBankacılığı

Her zaman, her yerden bankacılık Garanti İnternet'te!

.

Garanti İnternet 7 gün 24 saat hizmetinizde!

Garanti İnternet'e Müşteri Numaranız ya da T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. 

Garanti İnternet’in tasarımını dünya trendlerine göre hazırladık. İlk bakışta finansal bilgilerinizi daha kolay görüntüleyebilmeniz için, ana sayfa görünümünü yeniledik. Tasarımın yanında siz değerli müşterilerimizden gelen yorum ve önerilerden çıkardığımız sonuçlar doğrultusunda yeni özellikler ekledik.

Garanti İnternet’te bulabileceğiniz yenilikler:

 • Ana sayfa üzerinde istediğiniz kart veya hesaplara ait özet bilgileri tek bakışta görüntüleyebilirsiniz.
 • Ana sayfa üzerindeki grafik alanı sayesinde hesap ve kartlarınıza ait hareketleri izleyebilir ve günlük finansal durumunuzu takip edebilirsiniz.
 • Ana sayfa üzerinden hiçbir ödemeyi kaçırmamanız için gelen bildirimleri ve kişiye özel hazırlanan kampanyaları izleyebilirsiniz.
 • Özet adımı altında yeni bilgi ve grafiklerle finansal durumunuzun yönetimini kolaylaştırabilir, geçmişe dönük varlık ve borç durumunu görebilirsiniz.
 • Hesap/kart ve ürün sayfalarındaki künye yapısı sayesinde en çok ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili temel bilgileri görebilirsiniz.
 • Ana sayfada isminizin altından ulaşabileceğiniz size özel bir alanda Kişisel Bilgilerinizi, Hatırlatmalarınızı ve Güvenlik Tanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Ana sayfadan ulaşılabilen yeni takvim tasarımıyla bir bakışta Aylık, Haftalık ve Liste görünümünde işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Mobil uyumlu yapıya geçiş – Tablet veya telefondan giriş yaptığınızda bu cihazlara uyumlu tasarım sayesinde deneyiminiz en iyi şekilde devam eder.
 • Özellikler
  • 365 gün, 24 saat İnternet Bankacılığı’ndan yararlanabilirsiniz.
  • İnternet erişimine sahip bir herhangi bir yerden Garanti İnternet'e ulaşabilirsiniz.
  • Para çekme hariç tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • İşlemlerinizi çok daha düşük ücretlerle gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilir, zamandan kazanırsınız.
  • Yatırım işlemlerinizi yapabilir, yatırım ürünlerinizi istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.
  • Garanti İnternet’te kullanılan emojiler EmojiOne tarafından sağlanmaktadır.
 • Ücretler
  İşlemler Ücretler
  Havale2,25 TL
  EFT4,90 TL
  Geç EFT7,75 TL
  Swift60,00 TL
  Düzenli Ödeme (Havale)0,97 TL
  Düzenli Ödeme (EFT)3,28 TL
  CepBank Para Gönderme6,00 TL
  Başka Banka Kredi Kartı Borcu Ödeme4,90 TL
  Kredi Kartı ile Düzenli Ödeme% 1,84
  Şifrematik Talebi30,00 TL

  Son Güncelleme : 24/04/2018 11:47

  *Geç EFT günlük işlem limiti 100.000 TL'dir.

  **Western Union işlem ücretleri için tıklayın.

  ***Hisse Senedi komisyonlarını görmek için tıklayın.

  ****Kredi kartı ile fatura ödemede tutar 100 TL'den küçük veya 100 TL'ye eşit ise 1 TL, 100 TL'den büyük ise faturanın %1,50'si kadar ücret alınır.

  *****Gönderdiğiniz Swift transfer tutarı üzerinden karşı banka tarafından masraf/komisyon kesintisi yapılabilir.  

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Mobil imza, Elektronik İmza / Elektronik Sertifika / Nitelikli Elektronik Sertifika nedir? İşlem sırasında hata alırsam ne yapmalıyım? Elektronik imzaya ilişkin düzenlemeler nelerdir?

  Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir.

  Detaylı bilgi

  Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

  Detaylı bilgi

  Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? ELMA hesabı açabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

  Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Mobil İmza'ya nasıl başvurabilirim? Cep Şifrematik ile aynı telefonda kullanabilir miyim? Talebim onaylandıktan sonra veya giriş sırasında problem oluşması halinde nereye danışabilirim?

  İnternet Şubesi'nden Mobil İmza'ya başvuru yapabilir, eğer cep telefonu bilgileriniz eksikse Paramatiklerden veya Garanti Şubesi'nden güncelleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Cep

Garanti Cep ile şubenizi cebinizde taşıyın.

Garanti Cep ile şubenizi cebinizde taşıyın.