GarantiCep

Hayatı kolaylaştıran mobil bankacılık teknolojisi Garanti Cep!

.

Günlük bankacılık işlemleri ve kişisel finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Garanti Cep, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızda.

Garanti Cep nedir?

Garanti Cep günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir olan bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

Garanti Cep nasıl indirilir?

Garanti Cep uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz: 

Aynı zamanda 3342'ye "Garanti Cep" yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link'e tıklayarak da Garanti Cep uygulamasını anında indirebilirsiniz.

Garanti Cep’e nasıl girilir?

Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Müşteri numaranız, T.C Kimlik Numaranız veya Kredi Kartı Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Cep‘e Garanti İnternet parolası ile de giriş yapabilirsiniz.

Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı cihazınızdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. Garanti Cep ile cihazınızın eşleşmesi ile tek parola ile kolayca giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ek güvenlik için Cep Şifrematik başvurusu yaparak bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Türkiye’de mobil bankacılık kullanan her 4 kişiden birinin tercih ettiği Garanti Cep’e, Göz Tanıma ile Giriş yöntemiyle parola girmeden, güvenli, hızlı ve kolay biçimde girebilirsiniz. Selfie çekmek kadar basit olan Göz Tanıma ile Giriş özelliğini destekleyen iPhone ve Android telefonlarda kullanabilirsiniz. Parola unutma, hareket halindeyken telefonu rahat kullanamama gibi sorunları ortadan kaldıran bu özellik, Garanti Cep’e en rahat şekilde giriş yapmanıza olanak sağlıyor. Detaylı bilgi için tıklayın

Nasıl parola alınır?

Garanti Cep’i  kullanmaya başlamak için cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz.

Garanti Cep ve Garanti İnternet'e aynı parola ile giriş yapabilirsiniz.

 

Garanti Cep uygulamasından yapabileceğiniz işlemlere buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti Cep ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

 

Garanti Cep'i indirin

Garanti  Garanti Cep Google Play

 

 

İlginizi çekebilir...

Dijital Kredi

Kredi başvurunuzu Dijital Kredi ile yapın, avantajlı çıkın.

Kredi başvurunuzu Dijital Kredi ile yapın, avantajlı çıkın.

Sizin gibi esnek hesap!

Sizin gibi esnek hesap!

Sizin gibi esnek hesap!

CepBank para gönder

Kısa mesaj ile dilediğiniz kişiye anında para gönderin.

Kısa mesaj ile dilediğiniz kişiye anında para gönderin.