Garanti Cep– Mobil Bankacılık

Garanti Cep ile şubeniz artık cebinizde! Online bankacılık ile işlemlerinizi kolayca her yerden yapın.Günlük bankacılık işlemleri ve kişisel finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Garanti Cep, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızda.

Garanti Cep nedir?

Garanti Cep günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

Garanti Cep nasıl indirilir?

Garanti  Garanti Cep Google Play

Aynı zamanda 3342'ye "Garanti Cep" yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link'e tıklayarak da Garanti Cep uygulamasını anında indirebilirsiniz.

Garanti Cep’e nasıl girilir?

Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Cep‘e Garanti İnternet parolası ile de giriş yapabilirsiniz.

Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı cihazınızdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. Garanti Cep ile cihazınızın eşleşmesi ile tek parola ile kolayca giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ek güvenlik için Cep Şifrematik başvurusu yaparak bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca Göz Tanıma ile Giriş yöntemiyle parola girmeden, güvenli, hızlı ve kolay biçimde Garanti Cep'e girebilirsiniz.

Nasıl parola alınır?

Garanti Cep’i kullanmaya başlamak için cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz. Garanti Cep ve Garanti İnternet'e aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. Garanti Cep ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

Yenilikler

Garanti'den Hikayeler

Dijital trendleri yakından takip ediyor ve yeni bir deneyim sunuyoruz. Garanti Cep’in giriş ekranındaki “Garanti'den Hikayeler” alanında art arda dizilmiş eğlenceli ve bilgilendirici içerikleri görüntüleyebilirsiniz. 

Parolalarımız Yenileniyor!

Müşterilerimizden aldığımız önerileri dikkate alarak parola yapısını yeniledik. Sadece rakamlardan oluşacak yeni parola yapısıyla, Garanti Cep/İnternet, GarantiOne ve BonusFlaş'a giriş sırasında parolanızı daha hızlı tuşlayabilir; aklınızda kolay kalabilecek bir parola oluşturabilirsiniz.

QR ile Para Transferi

QR Kod ile Para Transferinde QR kodu yan yana iseniz okutabilir ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşabilirsiniz. Size gelen QR kodunu telefonunuzun galerisinden seçerek para transferi (havale) işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Cep'teki Ugi

Garanti Cep'te yapmak istediğiniz işlemi söyleyin, konuştuğunuzu anlayan yapay zekalı bankacı Ugi yapsın! Ugi’ye ulaşmak için, Garanti Cep ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

QR ile Para Çekme / Para Yatırma

Kartınıza gerek olmadan ATM’den para çekip yatırabilirsiniz. Ayrıca bu özelliğe uygulamanın şifre ile giriş yapmadan önceki giriş sayfasından erişebilirsiniz.

Bildirim Merkezi

Hesabınıza para geldiğini, faturanızın son ödeme tarihleri gibi gelen tüm bildirimlerinizi uygulamaya giriş yapmadan ve uygulama içinde Bildirim Merkezi sayesinde öğrenebilirsiniz.

 • Garanti Cep Özellikleri
  • Şube Randevu İşlemleri

   Garanti Cep ile şubede yapılacak işlemler için de Garanti Cep’i kullanabilir veya dilerseniz şube seçimi ve randevu/bilet sistemi özellikleri ile şubede daha az vakit geçirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

   1. Garanti Cep’ten Randevu:

   Şubeye gitmeniz gerekiyorsa şubede ne kadar bekleyeceğinizi düşünmenize gerek yok! Randevu alarak randevu saat aralığında şubemize gelip, sıra beklemeden* işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Garanti Cep giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Randevu İşlemleri” adımından randevu alabilir, bu sayede şubede hızlıca işlemlerinizi tamamlayabilirisniz.


   2. Garanti Cep’te Şube Yoğunluğu Haritası:

   Hemen şubeye gitmek istiyorsanız ve çevrenizde birden fazla şube varsa hangi şubeye gideceğinize şube bekleme sürelerine bakarak karar verin!

   Cep Şubesi giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna ya da login olduktan sonra “Araçlar” menüsünden “Bize Ulaşın” ikonuna tıklayıp “ATM/Şube Haritası” seçeneğinden şubeleri ve bu şubelerdeki tahmini bekleme sürelerini görebilirsiniz. Bu sayede şubelerin uzaklık-bekleme süresi bilgilerine bakarak en uygun şubeden hizmet alabilirsiniz.

   3. Garanti Cep’ten Şube Bileti Alma:

   Şubede sıra almak için TCKN girmenize ya da kart kullanmanıza gerek yok, Garanti Cep ile sıra numaranız cebinizde! Şubeye geldiğinizde Garanti Cep giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Bilet İşlemleri” adımından adınıza kolayca sıranızı alabilirsiniz.

   *Öncelikli hizmet alabilmek için randevu gününde ve ilgili saat aralığında randevu şubesine gidilmesi, Garanti Cep ya da şubelerde yer alan “G-matic”lerden TCKN girerek ya da Garanti Kartları ile sıra alınması gerekmektedir.

   Garanti Cep’ten Randevu Alma özelliği, şubelerde Bireysel ve Kobi müşterilerine, gişe ya da müşteri temsilcileri ile yapılacak işlemler için geçerlidir.  Bu hizmetten yararlanabilmek için Garanti Cep uygulamasını kullanmak ve uygulama ile kullanılan cihazın eşleşmiş olması (tokenization) gerekmektedir. Randevu hizmeti günlük kotalar dahilinde verilmektedir ve Müşterilerin şubede öncelikli hizmet alabilmeleri için randevu saat aralığında kendilerini tanıtarak bilet almaları ve şubede sıra alırken randevu bilgileriyle işlem yapılması gerekmektedir. Randevusunu biletleştirmiş müşteriler şubede ilk olarak çağrılacaktır. Yoğunluğa göre sırasının gelme süresi değişebilir. Garanti Cep’ten Randevu almış müşterilerin çağrılma önceliğinin değiştirilmesi hakkı Garanti Bankası’na aittir.

  • QR Kod ile Para Transferi

   Para transferlerinizi IBAN girmeden QR kodla kolayca yapabilirsiniz!

   QR Kod ile Para Transferinde her hesap için tanımlı QR kod üretilir. Para transferi yapmak için yan yana iseniz bu kodu okutabilir ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden QR kodunuzu paylaşabilirsiniz. Size gönderilen QR kodu telefonunuzun galerisinden seçerek IBAN girmenize gerek kalmadan para transferi (havale) işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   QR'la ilgili yapabileceğiniz tüm işlemlere giriş sayfasındaki QR İşlemleri adımından ulaşabilirsiniz. Garanti Cep’ten QR ile para transferi işlemi sadece Garanti Bankası hesapları arasında, uygulamaya kamera kullanım izni verilerek yapılabilmektedir. İşlem, türüne göre Ürün ve Hizmet Ücretleri tablosunda açıklanan tutar ve oranlara göre ücretlendirilir. Ürün ve Hizmet Ücretlerini görmek için tıklayın

   QR Kod ile para gönderme işlemini nasıl yapacağınızı görmek için tıklayın.

  • Göz Tanıma ile Giriş

   Türkiye’de mobil bankacılık kullanan her 4 kişiden birinin tercih ettiği Garanti Cep’e, Göz Tanıma ile Giriş yöntemiyle parola girmeden, güvenli, hızlı ve kolay biçimde girebilirsiniz. Selfie çekmek kadar basit olan Göz Tanıma ile Giriş özelliğini destekleyen iPhone ve Android telefonlarda kullanabilirsiniz. Parola unutma, hareket halindeyken telefonu rahat kullanamama gibi sorunları ortadan kaldıran bu özellik, Garanti Cep’e en rahat şekilde giriş yapmanıza olanak sağlıyor. 

   Göz Tanıma ile Giriş özelliğini kullanabilmek için öncelikle göz tanımınızı yapmanız gereklidir. Tanımlamanızı yapmak için Garanti Cep’te “Araçlar” sekmesindeki “Ayarlar” menüsünden ”Giriş ve Bildirim Ayarları”nı seçmelisiniz. Açılan sayfada  ”Göz Tanıma ile Giriş”i seçerek tanımlama işleminize başlayabilirsiniz. Tanımlama için onaylarınızı verdikten sonra telefonunuzu kendinize yeterince yakın tutmanız istenecektir. Yeterli sayıda tanımlama yaptıktan sonra Göz Tanıma ile Giriş özelliğini her girişinizde göz ikonuna basarak kullanabileceksiniz. Garanti Cep’e girişlerinizde Göz Tanıma ile Giriş özelliği, hayatınıza büyük kolaylık ve hız kazandıracaktır.
   Göz Tanıma ile Giriş özelliğini tanımlarken ve kullanırken; bulunduğunuz ortamın ışığının yeterli olmasını, aşağı yukarı hareket eden yeşil çizgiyi gözünüzle takip etmenizi ve yönlendirmelere uyarak işleminizi yapmanızı tavsiye ederiz.

   Göz Tanıma ile Giriş Nedir?

   • Göz Tanıma ile Giriş, göz yapısını tanıyarak Garanti Cep’e parolasız, güvenli ve hızlı giriş yapılmasını sağlar. Göz yapısı herkeste farklılık gösteren, kişiye özel bir biyometrik izdir. Göz yapısını tarayarak Garanti Cep’e girişlerde kullanıcıyı tanımamızı sağlayan özel bir anahtar oluşturulur ve girişlerde doğrulamak için Garanti Bankası kayıtlarında tutulur. Bu anahtar dışında Garanti Bankası kayıtlarında göz yapısına ait biyometrik izler saklanmaz.
   • Göz Taraması yapılırken göz bebeği veya merceği değil, göz akındaki damarlar taranır. Gözlük, lens, vb. taramayı etkilemez.
   • Tanımlamanın aydınlık ortamda telefonun sabit tutularak yapılması, sonraki girişlerin hatasız yapılmasını sağlayacaktır.
   • Tanımlama yapılırken yeşil çizginin takip edilmesi taramanın kalitesini artıracaktır.
   • Göz tanımı yapıldıktan sonra parola ile giriş yapılmaya devam edilebilmektedir. ‘Göz Tanıma ile Giriş’ yapmak için göz ikonuna basarak tarama ekranını açmak gerekmektedir. Bu sayfada cihazın yatay konumdan dik konuma getirilmesiyle de göz tarama ekranı açılabilmektedir.
   • Aynı giriş denemesinde 3 kere başarısız ‘Göz Tanıma ile Giriş’ yapılırsa o giriş için parola girilmesi gerekecektir. Parola ile giriş yapılıp, bir başka girişte ‘Göz Tanıma ile Giriş’ başarılı gerçekleştirilirse bu sayaç sıfırlanacaktır. Ancak, başarısız 6 giriş denemesi daha olursa göz tanımı silinecek; tekrardan onaylama ve tanımlama gerekecektir.
  • Garanti Cep'teki Ugi

   Garanti Cep'te yapmak istediğiniz işlemi söyleyin, konuştuğunuzu anlayan yapay zekalı bankacı Ugi yapsın.

   Garanti Cep'teki Ugi ile bankacılık işlemlerinizi, tamamen doğal konuşmaya dayalı olarak sesle gerçekleştirebilirsiniz.

   Ugi’ye ulaşmak için, Garanti Cep ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

   Garanti Cep’teki Ugi, doğal konuşmayı anlama üzerine kurulu bir yapıya sahiptir. Bu yüzden spesifik kelimeler ya da cümleler kullanmanız, bankacılık dilinde konuşmanız gerekmez. Gelişmiş anlama kapasitesi doğal konuşmayı destekleyici şekilde hazırlanmıştır. Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı sanki bir müşteri temsilcisi ile konuşuyormuş gibi aktarabilirsiniz.

   Bu fonksiyon ile hesap ve kart işlemleri, para transferleri, döviz kuru sorgulama, döviz alım satım vb. bir çok işlem yapılabilir. Basit sorgularla işlem yapılabilmesinin yansıra, karmaşık ve içinde tamamen size özel ürünleri ve içerikleri içeren cümlelerle de ihtiyaçlarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz.

   Garanti Cep'teki Ugi ile yapabileceğiniz örnek işlemler:

   • Ali’ye Etiler şubesindeki hesabımdan 100 Lira göndermek istiyorum
   • Geçen ay Bonus kartımdan yaptığım akaryakıt harcamaları
   • Vadeli hesabımın vade sonu değeri nedir?
   • Bonus kredi kartı borcumun minimum tutarını öde
   • Bu ayki ödemelerim
   • 150 dolar kaç lira?
   • Bu ay gerçekleştirdiğim para transferleri
   • Vadeli hesabımın bakiyesi
   • "Birikim” isimli hesabımın bakiyesi nedir
   • Etiler hesabımdan market alışverişine ne kadar harcadım?
   • Kredi kartımın kullanıbilir limiti nedir?”
   • Kiramı yatıracağım
   • Dolar bozduracağım
   • Ek kartımın EUR borcunu öğrenmek istiyorum
   • Dolar hesabımda ne kadar var
   • En yakın ATM nerde?
   • Sigorta poliçelerim
   • Kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorum
   • BIST 100 Endexi
   • Bu ayki maaşım yattı mı?
   • Son 1 yıl içerisindeki maaş hareketlerim
   • 580 EUR 40 Cent almak istiyorum
   • Toplam ne kadar fonum var?
   • Iban numaramı kopyala
   • Hesap numaramı öğrenmek istiyorum
   • Kart bilgilerim
   • Hesap özetini e-postama göndermek istiyorum
  • Görüntülü Kredi

   Garanti Cep'ten Görüntülü Kredi ile kredi başvurunuzu bir uzmanla yüz yüze görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

   Bu adım sayesinde kredi başvurusunun yanı sıra,

   • canlı destek alabilir,
   • başvuru sonucunuzu sorgulayabilir,
   • ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

   Üstelik kredi onayı sonrası, kredi tutarınızı Garanti Cep'ten ilgili işlemleri yaparak hesabınıza geçirebilirsiniz.

   Uygulama içindeki “Kredi Başvurusu” adımından “Görüntülü Başvuru” butonuna basarak Müşteri İlişkileri Yöneticisi ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

   Bu hizmetimizden 09:00 - 00:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.

  • Cepten Kredi

   Cepten Krediye Nasıl Başvuru Yapabilirim?

   • Garanti Cep Başvurular menüsü altında Kredi Başvurusu adımında;
    • Destek Kredisi Başvurusu seçeneğine tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilir,
    • Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak müşteri temsilcilerimizle görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
   • Değerlendirmenizin olumlu olması ve gerekli şartları* sağlamanız durumunda kredi kullandırım sürecine cep şubesi üzerinden devam edebilirsiniz.

   Cepten Kredi Başvurumu Nasıl Takip Ederim?

   • Garanti Cep Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu adımına tıklayarak Kredi Başvuru Takip seçeneğinden kredinizin sürecini takip edebilirsiniz.

   Cepten Kredimi Nasıl Kullanırım?

   • Garanti Cep Başvurular menüsü altında Kredi Başvuru Takibi adımında Kredi Kullan seçeneği ile kullandırım sürecine başlayabilir,
   • Sözleşmelerinizi Garanti Cep üzerinden okuyup onaylayabilir,
   • Şubeye gitmeden kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Garanti Cep'ten Yapabileceğiniz İşlemler

   Giriş Sayfası

   • Para Çekme / Yatırma
   • Hesaplamalar
   • ATM/Şube
    • Döviz Çevirici
    • E-Vadeli Hesap
    • Kredi
    • Avans Hesap
    • Randevu İşlemleri
    • Bilet İşlemleri
    • Şubeye Gitmeden Yap
    • ATM/Şube Haritası
    • Kampanyalar
    • Piyasalar 

   QR İşlemleri

   • QR ile Para Çekme
   • QR ile Para Yatırma
   • QR ile Para Transferi 

   Hesaplar

   • Hesap Görüntüleme
   • Hesap Detayı
   • Hesap Hareketleri
   • IBAN Paylaşma / Kopyalama
   • Vadesiz Hesap Açılışı
   • E-Vadeli Hesap Açılışı
   • IBAN Sorgulama /Kopyalama

   Kartlar

   • Kullanılabilir Limit / Kalan Borç Bilgisi
   • Hesaplamalar
    • Ekstre
    • Dönem İçi İşlemler
    • Gelecek İşlemler
   • Borç Ödeme
   • Nakit ve Ödeme Çözümleri
    • Limit Artırım
    • Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans
    • Taksitli Para
    • İşlem Ertele / Taksitlendir / Ek Taksit
   • Kart Bilgileri / Değişiklik
    • Kart Şifre İşlemleri
    • Hesap Ekleme / Çıkarma
    • E-Ekstre Tanımlama
    • Limit / Ödeme Bilgileri
   • Başka Banka Kartı Borç Ödeme
   • Kart Numarası ile Borç Ödeme
   • Ödül Aktarımı/Kart Şifre İşlemleri/Hesap Ekleme-Çıkarma/E-ekstre Tanımlama/Ödeme Bilgileri

   Transfer

   • Kayıtlı Para Transferi
   • Hesaplarım Arası Havale
   • İsme Havale
   • Hesaba EFT
   • SWIFT (Döviz Transferi)
   • CepBank (Cebe Gönder) / Gelen Parayı Hesaba Aktarma
   • Para Transferi (Havale/EFT) Emirlerim

   Ödeme

   • Fatura
    • Tesisat No ile Fatura Ödeme
    • Kayıtlı Fatura Ödeme
    • Yeni Fatura Talimatı
   • Kredi Kart Borç Ödeme
   • GSM TL / Paket Yükleme
   • Şans Oyunları
    • Bilyoner
    • Birebin.com
    • Misli.com
    • Nesine.com
    • Nimetabla.com
    • Oley.com
    • Tjk.org
    • Tuttur.com
   • Vergi / Para Cezası
    • Motorlu Taşıtlar Vergisi
    • Trafik Para Cezaları
    • Tapu Harcı
    • Yolcu Telefon IMEI Harcı
    • Gelir Vergisi (GMSİ)
    • Yüksek Öğrenim Kredisi Borcu
    • Yüksek Öğrenim Harç Kredisi
    • Diğer Vergi – Harç – Cezalar
    • Gümrük Vergisi
   • HGS/OGS Başvuru/Kayıtlı OGS Ödeme
   • Üniversite Ödemeleri
   • Bağış
   • SGK İşlemleri
   • Senet İşlemleri
   • Ulaşım Kartları
   • OGS / HGS İşlemleri
   • iTunes Kod
   • GSM TL Yükleme
   • SGK İşlemleri

   Döviz İşlemleri

   • Döviz Alış / Satış
   • Döviz Arbitraj

   Yatırım

   • Fon İşlemleri
   • Altın İşlemleri
   • E-Vadeli İşlemleri
    • Para Çekme
    • Para Yatırma
    • Hesap Kapama
   • Hisse İşlemleri
   • Yatırım Ekstreleri
   • Uygunluk Testi
   • Piyasa Bilgileri
   • Reuters Haberleri
   • Döviz Çevirici

   Profil ve Ayarlar

   • Giriş ve Güvenlik Ayarları
   • Uygulama Ayarları
   • Tanımlamalar
   • Belgeler
   • Bildirim Ayarları
   • Uygulamayı Değerlendir
   • Bize Ulaşın
   • Kullanıcı Değiştir
   • Uygulamayı Paylaş
   • Çıkış
   • Bize Ulaşın
 • Garanti Cep Günlük İşlem Limit ve Saatleri

   Garanti Cep Günlük İşlem Limitleri (TL)

    

   Havale Üst 250.000
   Günlük 250.000
   Alt 0,01
   EFT Üst 250.000
   Günlük 250.000
   Alt 0,01
   Fon Üst 1.000.000
   Günlük 1.000.000
   Günlük 1.000.000
   Alt 0,01
   Hisse Senedi Üst 1.500.000
   Günlük 1.500.000
   Alt 0,01

    

   Garanti Cep Günlük İşlem Saatleri

    

   İşlemİşlem Saati
   B Tipi Likit Fon 24 Saat Alış (16:00-18:00 Hariç)
   24 Saat Satış (17:30-18:00 Hariç)
   Döviz Alış-Satış 24 Saat
   EFT 09:00-17:15
   Havale 24 Saat
   Kredi Kartı İşlemleri 24 Saat
   Hisse Senedi İşlemleri 24 Saat
   Türk Telekom 09:00-17:00
   Kablolu Tv 09:00-17:00
 • Garanti Cep - Güvenlik

   Biz ne yapıyoruz?

   Garanti Cep aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Garanti Cep işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

   Garanti Bankası'nın "Güvenlik" ile ilgili hassasiyeti, çeşitli güvenlik uygulamalarını da beraberinde getirdi:

   • Phishing (olta) saldırılarını engellemek için geliştirilmiş olan Güvenlik Resmi,
   • "Tek Kullanımlık Şifre" üretme cihazı Şifrematik,
   • Java uygulamalarını çalıştırabilen ve cep telefonlarında kullanılmak için Cep Şifrematik,
   • Garanti Cep Klavyesi, klavyeden verileri girmenin alternatif yolunu sağlar. Cihazınızın Ayarlar > Genel > Klavye > Klavyeler adımı altındaki Garanti Cep Klavyesi’ne basar ve Tam Erişim'i etkinleştirirseniz, sadece Garanti Cep uygulaması kapsamındaki bankacılık işlemleri için yazdığınız verilere Banka tarafından erişilmesine, onların toplanmasına ve banka sistemine gönderilmesine izin verilir. Tam Erişim'i etkinleştirmezseniz, Garanti Cep uygulamasının yazdığınız verileri toplamasına ve göndermesine hiçbir şekilde izin verilmez. Banka, Garanti Cep Klavyesi üzerinden üçüncü taraflara gönderdiğiniz bilgilere erişmez. Garanti Cep Klavyesini istediğiniz zaman etkisizleştirmeyi seçebilirsiniz. Bunun için Ayarlar'ı açın, Klavyeler'e dokunun ve Garanti Cep Klavyesini Klavyeler listesinden silin. Sildiyseniz geri eklemek için Yeni Klavye Ekle’ye basın.

    

   Siz ne yapmalısınız?

   Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

   • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun,
   • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın,
   • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun,
   • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın,
   • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun,
   • Garanti Cep açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin,
   • Garanti Cep'ten Çıkış butonuna basarak çıktığınızdan emin olun.