444 0 333Alo Garanti - Müşteri Hizmetleri

Türkiye'nin her yerinden Alo Garanti'yi arayın, bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirin.

.

444 0 333 Alo Garanti sayesinde Garanti'nin bankacılık hizmetlerinden telefon aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolayca gerçekleştirirsiniz.

Üstelik Sesle Yönlendirme özelliği sayesinde Alo Garanti'yi aradığınızda herhangi bir tuşla yönlendirme menüsü ile karşılaşmadan sadece konuşarak istediğiniz adıma kolayca yönlendirilebilirsiniz.

Self-servis Sesle İşlem adımları ile, yalnızca konuşarak işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Hesap bakiyesini öğrenme, ekstre hafta değişikliği, kredi kartı borç sorgulama, dönem içi işlemler ve daha bir çok işlemin konuşarak tamamlanabileceği sesle işlem adımlarında, sistem yönlendirmeleri ve kullanıcıların konuşarak verdikleri bilgiler ile işlemler rahatça tamamlanabilmektedir.

Kredi kartınız veya Paracard'ınız varsa Şifre Al adımını kullanarak anında 444 0 333 Alo Garanti'yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Özellikler

  Alo Garanti ile bankacılık işlemleri çok daha kolay:

  • 444 0 333 Alo Garanti’ye 365 gün, 24 saat ulaşabilirsiniz.
  • Telefon olan her noktada kullanımınıza açıktır.*
  • Para çekme hariç tüm bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi bünyesinde görüntülü hizmet hafta içi 09:00-18:00 sattleri arasında 444 0 331 (yatırım işlemleri) ve 444 EVIM (Garanti Mortgage) hatlarından verilmektedir**.
  • Alo Garanti'ye tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden 444 0 333'ü arayarak ya da 0 850 222 0 333'ü arayarak ulaşabilirsiniz. Bu numarayı cep telefonunuzdan aradığınızda sabit hat gibi ücretlendirilir. Eğer konuşma paketiniz varsa ekstra ücret alınmaz.

  Alo Garanti'nin bu güne kadar aldığı bazı ödüller:

  • Garanti Çağrı Merkezi, 2004 yılında Avrupa'nın en prestijli kurumlarından European Foundation for Quality Management (EFQM) tarafından Committed to Excellence (Mükemmeliyette Kararlılık) belgesi ile ödüllendirilmiştir.
  • Türkiye Çağrı Merkezi Sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği 2006 İstanbul Call Center Awards organizasyonunda Garanti Bankası Çağrı Merkezi, "En İyi Çağrı Merkezi Eğitimi" kategorisinde birinciliği alırken, "En İyi Çağrı Merkezi" kategorisinde en övgüye değer çağrı merkezi seçilmiştir.
  • Garanti Bankası Çağrı Merkezi, CCF tarafından düzenlenen "European Call Centre Awards 2008" yarışmasında "En İyi Dış Arama Ekibi & Kampanya Yönetimi" kategorisinde birinciliği alırken "En İyi Gelişim Stratejisi" kategorisinde de en övgüye değer çağrı merkezi ödülünü almıştır.
  • 2009 Contact Center Awards kapsamında Garanti Bankası Çağrı Merkezi, Avrupa Orta Doğu ve Afrika Bölgesi'nin En İyi Çağrı Merkezi (Best Contact Center), En İyi Dış Arama Kampanyası (Best Outbound Campaign) ve En İyi Teknoloji İnovasyonu (Best Technology Innovation) kategorilerinde gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir.
  • Garanti Bankası Çağrı Merkezi, 2010 Contact Center World Awards organizasyonunda; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi'nin "En İyi Çağrı Merkezi" kategorisinde altın madalya ile ödüllendirilmiştir.

  Şirketlerin Alo Garanti kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.


  * Alo Garanti'ye yurt dışından +90 212 444 0 333'ü veya +90 444 0 333'ü arayarak ulaşabilirsiniz.

  ** 444 lü numaralardan sunulan görüntülü servislerde yaşayabileceğiniz olası bağlantı sorunları bankamız sistemlerinden kaynaklanmamaktadır. Yaşadığınız sorunlarla ilgili detaylı bilgiyi telekom operatörünüzün müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz . T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Lisans ve Sözleşmeler Daire Başkanlığının, 10.11.2010 tarihli "B.62.0.BTK.0.08.153/69255-31119" sayılı, "Bilgi ve Danışma Numaraları" konulu karar yazısına istinaden 444 lü  numaralarının Turk Telekom şebekesinde sonlandırılması zorunluluğu getirilmiştir. Bu uygulamadan kaynaklı; Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. aboneleri doğrudan 4440331 ve 444EVIM numaralarını aradığında erişim sağlayamamaktadırlar.

  *** Tüzel müşterilerimiz Alo Garanti şifrelerini şubelerinden alabilirler.

 • Ücretler
  İşlemler Ücretler
  EFT% 0,50 (En az 50,00 TL - En fazla 90,00 TL)
  Swift75,00 TL
  TL ve Yabancı Para Hesaba Havale45,00 TL
  TL ve Yabancı Para İsme Havale% 0,50 (En az 50,00 TL - En fazla 75,00 TL)
  Düzenli Ödeme (Havale)0,97 TL
  Düzenli Ödeme (EFT)3,28 TL
  Kredi Kartı ile Düzenli Ödeme% 1,84
  Faks ile Ekstre ve Dekont Verilmesi1,00 TL

  Son Güncelleme : 20/02/2018 15:19

  *Kredi kartınız ile yapacağınız fatura ödemelerinde 100TL ve altındaki tutarlarda işlem başına 1 TL, 100TL üzerindeki tutarlarda ise tutarın %1,25’i kadar işlem ücreti alınmaktadır. (Kredi kartınızdan otomatik ödenen Turkcell, Avea,Vodafone, TT-net, Tellcom-Superonline, Biri ADSL ve KKTC Turkcell faturaları için komisyon alınmamaktadır.)

  **Anlaşmalı kurum kartları altındaki HSBC Kredi Kartı Ödemesi için işlem tutarından bağımsız olarak 1,05 TL alınmaktadır.

  ***Bilyoner Şans Oyunları ödemelerinde ve 50 TL altındaki Nesine.com ödemelerinde 0,60 TL + BMSV alınmaktadır.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Demografik bilgilerimde eksiklik / yanlışlık olduğunda (Anne kızlık soyadı, doğum tarihi, cep telefonu vs.) ne yapmam gerekir?

  Alo Garanti'den işlem yaptırabilmeniz için bankamızdaki kişisel bilgilerinizin tümünün doğru olması gerekmektedir.

  Detaylı bilgi

  Alo Garanti'yi nasıl arayabilirim? Hangi günler ve saatlerde ulaşabilirim?

  444 0 333 Alo Garanti'yi Türkiye'nin her yerinden ve tüm operatörlerden 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Müşteri numaramı nereden öğrenebilirim?

  Müşteri numaranızı 444 0 333 Alo Garanti'den ya da Garanti Bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Kart şifremi nereden alabilirim? Kart son kullanma tarihimi nasıl öğrenebilirim?

  444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak alabilirsiniz. Kart son kullanma tarihiniz kartınızın önyüzünde yazmaktadır.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Garanti İnternet

Parolanız yoksa kart numaranız ile anında alın.

Parolanız yoksa kart numaranız ile anında alın.