Emekli MaaşÖdemeleri

Emekli büyüklerimize çeyrek altınlar hediye!

.

Emekli maaşınızı Garanti’ye taşıyın ve üç yıl boyunca Garanti’den alma sözü verin, hoş geldin hediyesi olarak hesabınıza bir çeyrek altın değerinde gram altın yatıralım! Emekli bir yakınınızı daha Garanti’ye getirin hesabınıza bir çeyrek altın değerinde gram altın daha yatıralım!
Garanti'nin 1.000'e yakın şubesinden ve 4.500'ü aşkın Paramatik'inden emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için sadece nüfus cüzdanınızla şubelerimize uğramanız yeterli.

 • Özellikler

  Çeyrek altınlar hediye

  Maaşınızı Garanti’ye getirin, üç yıl boyunca Garanti’den alma sözü ile hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın değerinde gram altın hesabınıza yüklensin! Emekli bir yakınınızı daha Garanti’ye getirin bir çeyrek altın değerinde gram altın daha hesabınıza yüklensin*!

  SGK emeklilerine özel avantajlarla kredi fırsatı!

  Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz** ihtiyaç, oto ve mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik, maaşını üç ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri üç ayda bir ödenen kredi seçeneği de var.

  Paramatik’ten tek tuşla kuruşu kuruşuna maaş çekme kolaylığı!

  Garanti Bankası’nın geniş ATM ağından, emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti*** ödemezsiniz.

  Hesap işletim ücreti yok!

  Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

  Bu kampanyadan yalnızca 1 Kasım 2016’dan itibaren kampanya katılım belgesini imzalayarak Garanti Bankası’na SGK emekli maaşı yatmaya başlayan ve maaşını üç yıl boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler bir kez yararlanabilir. Maaşın taşınması durumunda bir çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın; bir yakınının maaşının Bankamıza taşınmasına referans olunması durumunda bir çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın daha kazanılır. Bir kişi bir kez referans olabilir. Referans işlemleri sadece şubelerden yapılabilir. İki kişi birbirine referans olamaz. Çeyrek altın karşılığı 1000/1000 saf altın 1,60 gramdır. Hediye yüklemesi ilk maaş yattıktan sonraki ay vadesiz altın hesabına yapılır. Açık bir Vadesiz Altın Hesabı sahibi olunmaması durumunda Altın Mevduat Hesabı Sözleşmesi imzalanarak hesap açtırılmalıdır. İki ay içinde kampanya katılım belgesi imzalanıp altın hesabı açılmadığı takdirde hediye hakkı kaybedilir. Üç yıl taahhüdüne uyulmaması ya da herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması durumunda, hediye müşteri hesaplarından tahsil edilir. Garanti Bankası herhangi bir zamanda kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Son katılım 31 Ocak 2017.
  **Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir.
  ***Emekli maaş hesabından 5.000 TL’ye kadar yapılacak nakit çekim işlemlerinde, nakit çekim limit aşım ücreti uygulanmamaktadır.Kuruşu kuruşuna çekim için Paracard’la işlem yapılmalı ve Paramatik’te Para Çekme Menüsü’nden “Bakiye”nin tamamı seçilmelidir. Bu uygulama, Paramatik’in madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir.

   

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

GSM TL Yükleme

CepBank'la dilediğiniz operatöre kolayca GSM TL yükleyin.

GSM TL Yükleme

HGS ve OGS Ödemeleri

HGS ve OGS ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirin.

HGS ve OGS Ödemeleri