Emekli MaaşÖdemeleri

Emekli promosyonu, “emeklilerin özel bankası” Garanti’de!

.

Emekli maaşınızı, “emeklilerin özel bankası” Garanti’ye taşıyın, hem 450 TL’ye varan emekli maaş promosyonu kazanın, hem kredi kartından 2 adet otomatik fatura talimatı vererek 50 TL ek bonus kazanın, hem de Garanti’nin emeklilere özel avantajlarından faydalanın!

Garanti’nin 1.000’e yakın şubesinden ve 4.500’ü aşkın Paramatik’ten emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğramanız yeterli.

 • Özellikler

  Emekli promosyonu, “emeklilerin özel bankası” Garanti’de!* Emekli maaşınızı, “emeklilerin özel bankası” Garanti’ye taşıyın, 450 TL’ye varan emekli maaş promosyonu fırsatını kaçırmayın!

  Kredi kartından 2 otomatik fatura talimatına 50 TL ek bonus!** Kredi kartınızdan otomatik ödenmesi için vereceğiniz 2 otomatik fatura talimatı için promosyona ek 50 TL bonus kazanabilirsiniz.

  Paramatik’te emeklilere özel menü! Paramatiklerde emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti*** ödemezsiniz.

  Hesap işletim ücreti yok! Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

  SGK emeklilerine özel kredi fırsatı! Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz**** destek, oto ve Mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz.

   

  *Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.

  Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacak, bu tutar SGK tarafından bankayla paylaşılacaktır. Bir aya tekabül eden net gelir /aylığın 1.000 TL ye (1.000 TL hariç) kadar olması halinde 300 TL, 1.000 - 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olması halinde 375 TL, 2.000 TL’nin üzerinde olması halinde 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

  Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

  Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.

  Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığımın farklı kuruma taşınması  durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.

  1 Mart 2017 öncesinde gelir/aylığını taşımasına ve/veya bir yakınının maaşının taşınmasına aracı olmasına istinaden kampanya kapsamında altın ödülü alan ve bu kampanya için taahhüdü devam eden müşterilerin promosyon yararlanabilmesi için öncelikle “Emekli Bankacılığı Kampanya İptal Talimatı”nı imzalaması ve ödül olarak almış olduğu altınlarını (altın karşılığı tutarı) iade etmesi gerekecektir.

  **SGK tarafından belirlenmiş mevcut promosyon tutarlarına ek olarak; Garanti Bankası kredi kartlarından 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda 50 TL bonus hediye edilecektir. Kampanyadan, 1 Nisan 2017’den itibaren maaşını Garanti Bankası’na taşıyarak 3 yıl promosyon taahhütünde bulunan ve bu tarihten sonra kredi kartından 2 adet yeni fatura ödeme talimatı veren müşteriler faydalanabilecektir. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, Money Bonus ve Flexi kredi kartları ile verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir. Kazanılan bonus 8 Mayıs 2017 tarihinde kullanılabilir ve açık statüdeki kartınıza yüklenecektir. Kampanya kapsamında verilen bonusun geri alınmaması için; 1 Nisan 2018’e kadar kredi kartına 2 adet fatura talimatı tanımlı olması ve 1 Nisan 2018’e kadar en az bir kere karttan fatura tahsilatı yapılmış olması gerekmektedir, aksi takdirde verilen bonus 6 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya süresince kredi kartından veya hesaptan iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir. Garanti Bankası kredi kartlarınız ile Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net,GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb. otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,84 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır. Kampanya bitiş tarihi: 30 Nisan 2017

  ***Emekli maaş hesabından 5.000 TL’ye kadar yapılacak nakit çekim işlemlerinde, nakit çekim limit aşım ücreti uygulanmamaktadır. Kuruşu kuruşuna çekim için Paracard’la işlem yapılmalı ve Paramatik’te Para Çekme Menüsü’nden “Bakiyenin tamamı” seçilmelidir. Bu uygulama, Paramatik’in madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir.

  ****Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

GSM TL Yükleme

CepBank'la dilediğiniz operatöre kolayca GSM TL yükleyin.

GSM TL Yükleme

HGS ve OGS Ödemeleri

HGS ve OGS ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirin.

HGS ve OGS Ödemeleri