VadeliAltın Hesabı

Evdeki altinlarini Garanti’ye getirenlere, Ocak ayı boyunca %0,80’e varan faiz fırsatı!

.

Vadeli Altın Hesabı ile hem altın birikim ve yatırımlarınızı güvenle hesabınızda değerlendirir, hem de altınlarınıza avantajlı faiz oranları ile daha fazla değer kazandırırsınız. Altınlarınızı çalınma korkusu olmadan güvenle değerlendirebilirsiniz. Vadeli Altın Hesabı ile altınlarınızın evde ya da Vadesiz Altın Hesabı'nda durduğundan daha fazla değer kazanmasını sağlarsınız.
Bileziklerinizi, yüzüklerinizi, cumhuriyet liralarınızı kısaca tüm takılarınızı ve altınlarınızı Garanti'ye getirin, uzman eksperler aracılığı ile değerleyip gram bazında güvenli bir şekilde anında hesabınıza yatıralım. 100 gr ve üzeri bakiyeli ise Vadeli Altın Hesabı açalım, yıl boyunca %0,80 faiz fırsatından yararlanın.
Yıl boyunca Şubelerimiz ya da anlaşmalı kuyumcularımızdan fiziki altın yatıran müşterilerimizin 100 gram ve üzeri 1 yıl vadeli mevduatına %0,80 faiz kazanıyor.
Vadeli Altın Hesabı açma işlemini, Garanti İnternet Hesaplar ve Ürünler menüsü Hesap Açılışı adımı e-Vadeli Hesap seçeneğinden yapabilirsiniz.
Hemen Garanti İnternet/Garanti Cep parolanızı almak için tıklayın. Henüz Garanti'de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

 • Özellikler

  Altın Şubeleri uygulaması kapsamında şubelerimize getireceğiniz altınlarınızı, Vadesiz Altın hesabınızdaki gram altınları ya da diğer hesaplarınızdaki (TL/Döviz) tutarları Vadeli Altın Hesabı'nda değerlendirebilirsiniz.

  • Altın fiyatının artması durumunda hem altının getirisinden hem de faiz getirisinden faydalanmış olursunuz
  • Vadeli Altın Hesabı açmak için Garanti şubeleri alt limiti 100 gramdır.
  • Vadeli Altın Hesabı açmak için minimum vade 12 aydır.
  • Vadeli Altın Hesabınızdaki tutarın 100.000 TL'ye kadar olan kısmı devlet güvencesinde olup Tasarruf Mevduatı Sigortasına tabidir.
  • Vadeli Altın Hesabını şubelerimizden ve Garanti İnternet’ten açabilirsiniz.
  • Stopaj oranı %15'tir.
  • 1 yıl vade ve en az 100 gram bakiye ile açılan tabela faiz oranımız %0,80’dir.

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Birikimli Altın Hesabı

En güvenli şekilde altın birikimi yapın.

Birikimli Altın Hesabı