VadeliAltın Hesabı

Vadeli altın hesabı ile birikimleriniz güvende

.

Vadeli Altın Hesabı ile hem altın birikim ve yatırımlarınızı güvenle hesabınızda değerlendirir, hem de altınlarınıza avantajlı faiz oranları ile daha fazla değer kazandırırsınız. Altınlarınızı çalınma korkusu olmadan güvenle değerlendirebilirsiniz. Vadeli Altın Hesabı ile altınlarınızın evde ya da Vadesiz Altın Hesabı'nda durduğundan daha fazla değer kazanmasını sağlarsınız.

Bileziklerinizi, yüzüklerinizi, cumhuriyet liralarınızı kısaca tüm takılarınızı ve altınlarınızı Garanti'ye getirin, uzman eksperler aracılığı ile değerleyip gram bazında güvenli bir şekilde anında hesabınıza yatıralım. 100 gr ve üzeri bakiyeli ise Vadeli Altın Hesabı açalım, Ocak ayi boyunca %0,80 faiz oranından yararlanın.

Vadeli Altın Hesabı açma işlemini, Garanti İnternet Hesaplar ve Ürünler menüsü Hesap Açılışı adımı e-Vadeli Hesap seçeneğinden yapabilirsiniz.**

Henüz Garanti'de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

 • Özellikler

  Altın Şubeleri uygulaması kapsamında şubelerimize getireceğiniz altınlarınızı, Vadesiz Altın hesabınızdaki gram altınları ya da diğer hesaplarınızdaki (TL/Döviz) tutarları Vadeli Altın Hesabı'nda değerlendirebilirsiniz.

  • Altın Şubeleri uygulaması kapsamında şubelerimize getireceğiniz altınlarınızı, Vadesiz Altın hesabınızdaki gram altınları ya da diğer hesaplarınızdaki (TL/Döviz) tutarları Vadeli Altın Hesabı'nda değerlendirebilirsiniz.

  • Altın fiyatının artması durumunda hem altının getirisinden hem de faiz getirisinden faydalanmış olursunuz.

  • Vadeli Altın Hesabınızdaki tutarın 100.000 TL'ye kadar olan kısmı devlet güvencesinde olup Tasarruf Mevduatı Sigortasına tabidir.

  • Vadeli Altın Hesabını şubelerimizden açabilirsiniz.

  • Stopaj oranı %15'tir

  • 1 yıl vade ve en az 100 gram bakiye ile açılan tabela faiz oranımız %0,80’dir.

  Faizler

  Vade Tabela Faiz
  365 %0,80

  * Altın şubelerimize fiziki altın getiren müşterilerimizin en az 100 gram bakiye ile açılan vadeli altın hesaplarına 1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında %0,80 brüt faiz uygulanacaktır.

  **Vadeli altın hesabından vadesinden önce para yatırma ve para çekme işlemleri ile vade değişikliği işlemleri gerçekleştiği durumda kampanyadan yararlanılamayacaktır. Kampanya sadece şubelerden açılan vadeli altın hesapları için geçerlidir, internet şubesinden açılan vadeli hesaplar dahil değildir. Banka kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Birikimli Altın Hesabı

En güvenli şekilde altın birikimi yapın.

Birikimli Altın Hesabı