e-TraderiPhone Uygulaması

e-Trader iPhone uygulması ile işlemlerinizi hızla yapın, daha çok kazanın.

.

Garanti e-Trader iPhone uygulaması ile  iPhone üzerinden Hisse Senedi ve VIOP piyasalarını izleyebilir, portföyünüzü görüntüleyebilir, Hisse Senedi ve VIOP kontratı alım/satım işlemi gerçekleştirebilir, Hisse Senedi ve VIOP işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Üstelik Garanti Cep, CepBank, En Yakın Şube/ATM ve Yatırım Danışmanı olmak üzere günlük hayatı kolaylaştıran Garanti servislerine de erişirsiniz.
e-Trader iPhone uygulaması Apple Store üzerinden indirilebilir. Alım/satım işlemi yapabilmeniz için Garanti'den hisse senedi ve/veya VIOP sözleşmeniz olmalıdır ve uygulama içinde açılan Garanti Cep'e giriş yapmak yeterlidir.

Uygulamayı indirmek için tıklayın. 

*Uygulamayı indirebilmek için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır.

 • Özellikler
  • İşlem yapma: Hisse senedi ile ilgili olarak; al/sat emri, emir bölme, emir düzeltme, emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir. VIOP kontratları ile ilgili olarak; al/sat emri,emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir.
   e-Trader iPhone uygulaması üzerinden yapılan alım satım işlemleri işlem ücretleri Garanti İnternet işlem ücretleri ile aynı işlem komisyonları ve yapısı ile çalışmaktadır. 
   Veri İzleme: Anlık seans izleme, kurlar, piyasalar izlenebilir.
  • Kolay İşlem Yapabilme: Hisse ve VIOP detay sayfalarından ya da Porföyüm menüsü üzerinden fiyat bilgisi de görülerek alım satım işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Hatırlatıcılar: İstenilen bir sembol tanımlanan değere ulaştığında kullanıcıya anında bildirim (push notification) altyapısı ile haber verilmesi sağlanabilir.
  • Derinlik: Uygun hizmet paketi sahibi olunduğunda, hisse senetleri ve VIOP kontratları için derinlik ve aracı kurum bilgilerine ulaşılabilir.
  • Portföy İzleme: Garanti müşterileri login olup, hisse anlık portföy ve günlük emirlerini takip edebilir, hisse senedi alış satış işlemi gerçekleştirebilirler. VIOP teminat ve günlük emirlerini görüntüleyip, al-sat işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Haberler: Türk ve uluslararası haber ajanslarından ve Matriks haber merkezinin hazırladığı derleme haberler gerçek zamanlı olarak görülür, Garanti'den Günün Yorumu izlenebilir.
  • Döviz Çevirici: Pariteler menüsünde bulunan hesap makinesı ile en güncel kur bilgilerine ulaşılabilir.
  • Kişisel Sayfa Oluşturma: Takip edilmek istenen tüm enstrümanları Sayfam'a eklenip, detay bilgilerine kısa yoldan ulaşılabilir.

İlginizi çekebilir...

Yatirim Fonları

Siz sadece fonunuzun getirisini izleyin.

Yatirim Fonları

Yatirim Uzmani Garanti

Yatirim Uzmani Garanti, size en uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatirim Uzmani Garanti

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'ten vadeli hesap açın, mevduatınıza ek faiz kazanın.

e-Vadeli Hesap