e-TraderiPad Uygulaması

Artık hisse senedi ve VOB işlemlerinizi hiçbir ek ücret ödemeden, iPad üzerinden de yapabilirsiniz.

.

e-Trader iPad UygulamasıUygulama ile iPad üzerinden hisse senedi ve VIOP piyasalarını izleyebilir, portföyünüzü görüntüleyebilir, hisse senedi ve VIOP kontratı alım/satım işlemi gerçekleştirebilir, Müşteri Temsilcisi ile canlı chat yapabilir, gün içinde CNBC-e canlı yayın ile finans gündemini takip edebilir, Garanti’den Günün Piyasa Yorumu videolarını izleyebilirsiniz.

Üstelik iPad e-Trader uygulaması ile En Yakın Şube/ATM, Garanti İnternet olmak üzere bir çok servise de kolayca erişebilirsiniz.

e-Trader iPad uygulaması Apple Store üzerinden indirilebilir. Alım/satım işlemi yapabilmeniz için Garanti'den hisse senedi ve/veya VIOP sözleşmeniz olması gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek için tıklayın. 

 

 • Özellikler
  • İşlem yapma: Hisse senedi ile ilgili olarak;al/sat emri, zincir al/sat emri, emir bölme, emir düzeltme, emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir. VIOP konratları ile ilgili olarak; al/sat emri,emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir.
  • Veri İzleme: Anlık seans izleme, kurlar, piyasalar, haberler, analiz verileri tek bir ekrandan izlenebilir.
  • Kişiselleştirme: Veri izleme ekranında istenilen verilerin gelmesi ayarlanabilir, sayfa dizaynı kullanıcı bazında farklı kayıt edilip saklanabilir.
  • Derinlik: Uygun hizmet paketi sahibi olunduğunda, Hisse senetleri ve VIOP kontratları için derinlik ve aracı kurum bilgilerine ulaşılabilir.
  • Portföy İzleme: Sahip olunan hisse senetleri için anlık ve geçmişe dönük olarak fiyat ve adet bilgilerine ulaşabilir, verilen emirlerin detayları görüntülenebilir, ayrıca aynı ekran üzerinden anında al-sat işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Hatırlatıcılar: İstenilen bir sembol tanımlanan değere ulaştığında kullanıcıya anında haber verilmesi sağlanabilir.
  • CNBC-e Canlı Yayın: İş günlerinde 07:00-18:00 arası CNBC-e yayın akışı takip edilebilir.
  • Haberler: Türk ve uluslararası haber ajanslarından ve Foreks haber merkezinin hazırladığı derleme haberler gerçek zamanlı olarak görülür, Garanti'den Günün Yorumu izlenebilir.

İlginizi çekebilir...

Yatirim Fonları

Siz sadece fonunuzun getirisini izleyin.

Yatirim Fonları

Yatirim Uzmani Garanti

Yatirim Uzmani Garanti, size en uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatirim Uzmani Garanti

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'ten vadeli hesap açın, mevduatınıza ek faiz kazanın.

e-Vadeli Hesap